Nieoficjalnie: zeek dołączy do G2 Esports

Nieoficjalnie: zeek dołączy do G2 Esports

04.01.2021, 15:24:45

O ile o transferze Aleksandra „zeeka” Zygmunta plotkowało się już od jakiegoś czasu, o tyle dziś mamy już pewność, że lada dzień zostanie on ogłoszony jako nowy reprezentant G2 Esports. Źródła redakcji potwierdzają raport wystosowany przez francuskiego dziennikarza neLendirekta. Polak w 2021 roku będzie występował u boku innej rodzimej gwiazdy – Patryka „Patitka” Fabrowskiego. 

2020 rok bez wątpienia był dla kariery zeeka prawdziwym rollercoasterem. Jeszcze przed zamkniętą betą VALORANTA były reprezentant x-kom AGO w Fortnite zapowiadał, że zrobi wszystko, aby dotrzeć na szczyt w nowym tytule Riot Games. Już w pierwszych miesiącach Zygmunt do spółki z innymi polskimi zawodnikami dominował nadwiślańską scenę pod banderą THOSE GUYS.

Rozpad trzeciej wersji THOSE GUYS przekreślił marzenia zeeka o stworzeniu w pełni polskiej piątki, która będzie w stanie rywalizować na europejskiej scenie. Cieszący się już wówczas uznaniem kapitan nie miał jednak problemu ze znalezieniem nowego domu i wspólnie z innymi czterema zawodnikami stworzył międzynarodowe nolpenki. U boku takich graczy jak Mehmet Yağız „cNed” İpekVakaris „vakk” Bebravičius dotarł on nawet do wielkich finałów europejskiej edycji First Strike, gdzie w ćwierćfinale musiał uznać wyższość FunPlus Phoenix.

Jak udało się ustalić naszej redakcji, w okresie wolnej agentury zeek otrzymał kilka ofert, jednak po udanych testach w G2 Esports sprawa stała się dla wszystkich jasna. Najmocniej o usługi Polaka miało zabiegać również Vitality, które kilka tygodni temu rozpoczęło budowę składu VALORANT.

W G2 Esports zeek zastąpi Davida „davidp” Prinsa, który kilka tygodni temu został przesunięty na ławkę rezerwowych. Odświeżony skład reprezentujący organizację Carlosa „ocelote” Rodrígueza będzie wyglądać w następujący sposób:

  • Patryk „Patitek” Fabrowski
  • Aleksander „zeek” Zygmunt
  • Ardis „ardiis” Svarenieks
  • Jacob „pyth” Mourujärvi
  • Oscar „mixwell” Cañellas

Z tego miejsca zapraszamy również do nadrobienia trzeciego odcinka VALORANT TALK, w którym wspólnie z Tomaszem „Magvayerem” Filipiukiem i Dominikem „Nero” Dąbrowskim gościliśmy właśnie zeeka.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze