Nieoficjalnie: phr zastąpi ponczka w Wiśle All in! Games Kraków

09.08.2021, 11:12:50

Jak udało się ustalić redakcji eweszlo.pl, roczna przygoda Patryka „ponczka” Witesa w składzie Wisły All in! Games Kraków powoli dobiega końca. Według źródeł portalu miejsce 26-latka w wyjściowej piątce „Białej Gwiazdy” zajmie były reprezentant Virtus.pro, IHG czy AGO – Tomasz „phr” Wójcik. 

O ile wakacyjna szufla na polskiej scenie CS:GO powoli dobiega końca, o tyle na kilka dni przed powrotem do rywalizacji na krajowym szczeblu czeka nas jeszcze parę interesujących ogłoszeń. Jak udało się ustalić redakcji eweszlo.pl, o trzeciej zmianie kadrowej w 2021 roku powinna niebawem poinformować Wisła All in! Games Kraków.

Źródła portalu donoszą, że z zespołem z Reymonta 20 pożegna się Patryk „ponczek” Wites, który dołączył do ekipy we wrześniu 2020 roku, zastępując Dominika „fanatyka” Barkieta. Pod banderą „Białej Gwiazdy” odbudował on formę indywidualną i odzyskał status bardzo solidnego zawodnika i pomógł on zatriumfować formacji w Nine to Five #5.

Wójcik w szeregach Wisły All in! Games Kraków testowany był już kilka miesięcy temu, kiedy to poszukiwany był następca Wiktora „mynio” Kruka. Wówczas ostateczny wybór padł jednak na Krzysztofa „Goofiego” Górskiego.

Dla Wójcika angaż w Wiśle Kraków będzie oznaczać powrót do gry drużynowej po ośmiu miesiącach przerwy. Ostatnim pełnoprawnym zespołem 24-latka było Illuminar Gaming, w którym występował od września do grudnia ubiegłego roku.

Nowy skład Wisły All in! Games Kraków powinien się prezentować w następujący sposób: 

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Krzysztof „Goofy” Górski
  • Tomasz „phr” Wójcik
  • Mariusz „Loord” Cybulski (trener)

***

Informację jako pierwszy podał Wiktor Korzyński.

Fot. Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback
Przyszedł w sierpniu i w sierpniu odchodzi. ponczek poza Wisłą All iN! Games Kraków
4 dni temu

[…] nieoficjalnie poinformowali Wiktor Korzyński oraz redakcja Weszło Esport, następcą Witesa w Wiśle All iN! będzie Tomasz „phr” Wójcik. To były zawodnik […]

trackback
Phr Dołączy Do Składu Wisły All In! Games Kraków?
4 dni temu

[…] dalszy zmian na polskiej scenie CS:GO. Według informacji podanych przez redakcję eWeszlo.pl, Tomasz “phr” Wójcik, czyli były reprezentant x-kom AGO, Illuminar Gaming oraz Virtus.pro ma niebawem dołączyć do […]