Nieoficjalnie: NEEX opuści Ballistę

01.06.2021, 13:02:10

Jak udało się ustalić redakcji eweszlo.pl, kolejne zmiany czekają dywizję VALORANTA w polskiej organizacji Ballista Esports. Według źródeł portalu z zespołem pożegna się najnowszy nabytek formacji, czyli Sebastian „NEEX” Trela, który dołączył do drużyny pod koniec marca 2021 roku. Na ten moment ciężko stwierdzić, kto wejdzie w buty doświadczonego snajpera. 

W marcu 2021 roku Ballista Esports przeprowadziła pierwszą zmianę w swojej dywizji VALORANTA. Kamil „baddyG” Graniczka, który przebywał ówcześnie na testach w brytyjskiej organizacji EXCEL, został odsunięty od pierwszego składu, a jego miejsce zajął były reprezentant Entropiq – Sebastian „NEEX” Trela.

Angaż doświadczonego snajpera miał pomóc Balliście utrzymać się na fali wznoszącej po awansie na pierwsze tegoroczne VCT Masters. Dość szybko okazało się jednak, że zmiany kadrowe przełożyły się na chwilowy spadek formy, który w połączeniu z delikatnym pechem zafundował nam serię niefortunnych wyników. BST nie dostała się do zamkniętych etapów Challengersów, a ostatnio przegrała również Team BDS w kluczowym momencie kwalifikacji do French Open.

Źródła portalu eweszlo.pl podają, że na opuszczenie zespołu zdecydował się Sebastian „NEEX” Trela, który od pewnego czasu nie bierze już udziału w treningach formacji. Według naszych ustaleń drogi Ballisty i Treli powinny się rozejść w przeciągu najbliższych kilkunastu dni, a zespół rozpoczął testy nowych graczy. Na ten moment nie wiadomo jednak kto wejdzie w buty 24-letniego strzelca.

Aktualny roster Ballisty prezentuje się w następujący sposób: 

  • Mateusz „Morfan” Świętochowski
  • Michał „Buld” Sokal
  • Przemysław „KEREME” Bogdanowicz
  • Jakub „qxv” Sawicki
  • Daniel „yaotziN” Roczniak (trener)
  • Kamil „Kamisseq” Lepper (rezerwowy)

Fot. Ballista

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze