Nieoficjalnie: hades opuści Wisłę All in! Games Kraków

17.04.2021, 17:24:47

Jak udało się ustalić redakcji eweszlo.pl, już niebawem powinniśmy być świadkami zmian w szeregach Wisły All in! Games Kraków. Według źródeł portalu, po nieudanej krucjacie w kierunku ESL Pro League formacja z Krakowa pożegna się z Olkiem „hadesem” Miśkiewiczem i poszuka nowego snajpera. 

O ile w ostatnich tygodniach forma Wisły All in! Games Kraków wyglądała całkiem przyzwoicie, o tyle wszystko wskazuje na to, że aby przebić kolejną barierę, zespół zdecyduje się na zmiany kadrowe. Po dotarciu na skraj pierwszej trzydziestki światowego rankingu i zakończeniu 36 sezonu ESEA Premier na czwartej lokacie, delikatną przebudowę przejdą podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego.

Według źródeł portalu współpracę z Wisłą All in! Games Kraków zakończy Olek „hades” Miśkiewicz, czyli dotychczasowy snajper zespołu.

Jak udało się ustalić eweszlo.pl, na celowniku Wisły znalazło się kilku snajperów, a większość źródeł wskazuje na to, że ewentualnym zastępcą hadesa miałby zostać Sebastian „fr3nd” Kuśmierz, czyli dotychczasowy reprezentant Pompa Team.

Skład Wisły All in! Games Kraków powinien prezentować się niebawem w następujący sposób: 

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Krzysiek „Goofy” Górski
  • Patryk „ponczek” Wites
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Mariusz „Loord” Cybulski (trener)

Fot. Wisła All in! Games Kraków / Jeremi Śpiewak

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze