Nie zobaczycie dziś nic lepszego, niż śpiewający siuhy – ESPORTÓWKA

10.03.2021, 09:05:02

Dzisiejsza ESPORTÓWKA będzie jeszcze krótsza niż wszystkie inne. W internecie nie działo się wczoraj zbyt wiele, więc uraczymy was tylko szybkim przeglądem paru ciekawszych spraw. Jedno możemy wam jednak zagwarantować – nic lepszego niż Rick „siuhy” Astley i tak nie zobaczycie. 

Nigdy nie zamierzam z ciebie zrezygnować 

Prawdę mówiąc, jesteśmy w szoku, że poniższe video ma zaledwie tysiąc wyświetleń na Twitterze. Sami na zapętleniu obejrzeliśmy to co najmniej pięćset razy. – Co się zobaczyło, tego się nie odzobaczy – napisał oficjalny profil Izako Boars, a my na to – i bardzo kurde dobrze.

Dziwny flex, ale okej

Wszyscy śmieją się z Facebooka, jakie to martwe social medium, a tymczasem trendsetterka pokimane postanowiła, że status związku ustawi również na Twitterze. Gdyby na tym wpisie się skończyło, to pewnie nawet nie zwrócilibyśmy na niego uwagi, ale rozpoczął on fale podobnych „oświadczeń”.

Kiedyś? Nagrody w kabanosach Dziś? Pensja w kabanosach 

Szanujemy punktualność (dlatego dziś ESPORTÓWKA spóźniona o 33 minuty). Jak widać, punktualność ceni też Tarczyński Protein Team, który przed czasem wypłacił pensję trenerowi swojego składu – Jakubowi „Inwoodowi” Salwie.

A mówi się, że w esporcie jak nie robisz na trzy etaty, to nie ma czego do garnka włożyć…

Zagadka na koniec

Jak myślicie, kto zostanie nowym zawodnikiem Alliance? KennyS? NBK? A może jednak ktoś realny?

Fot. Izako Boars

Tagi:
Alliance Inwood pokimane siuhy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze