Nie MICHU, a flameZ. OG znów w komplecie

09.04.2021, 13:35:52

Nieco ponad dwa tygodnie temu wszystko wskazywało na to, że skład OG uzupełni Michał „MICHU” Müller, jednak w ostatnich dniach organizacja zdecydowała się na angaż dotychczasowego zawodnika Endpoint – Shahara „flameZa” Shushana. Jako pierwszy o zwrocie akcji w sadze transferowej z udziałem Polaka poinformował dziennikarz portalu Cybersport.pl – Tomasz Jóźwik.

24 marca na łamach eweszlo.pl informowaliśmy o tym, że bliski transferu do OG jest były reprezentant Virtus.pro – Michał „MICHU” Müller. O ile wówczas wszystkie znaki na niebie wskazywały na to, że jeden z najlepszych rodzimych zawodników w końcu znajdzie dla siebie odpowiedni dom, o tyle międzynarodowy skład ostatecznie zdecydował się na inny wariant i postawił na utalentowanego gracza występującego pod banderą Endpoint.

Ostatecznie przesunięty na ławkę rezerwowych Issa „ISSAA” Murad został zastąpiony przez Shahara „flameZa” Shushana. 17-letni reprezentant Izraela już od kilku miesięcy uważany jest za ogromny talent, za czym przemawia chociażby fakt, że aż czterech graczy wyróżnionych przez hltv.org w zestawieniu dwudziestu najlepszych zawodników globu wymieniło go jako potencjalną gwiazdę 2021 roku.

flameZ dołączył do Endpoint we wrześniu 2020 roku i od tego momentu był kluczowym elementem międzynarodowego składu, który zakwalifikował się do 13. sezonu ESL Pro League i triumfował w Fantasyexpo Cup Spring 2021, który gwarantował slot na BLAST Spring Showdown.

Miejsce flameZa w Endpoint zajmie były kompan MICHA z Envy – Thomas „Thomas” Utting. Przyszłość polskiego strzelca pozostaje z kolei niewiadomą.

Aktualny skład OG: 

  • Aleksi „Aleksib” Virolainen
  • Mateusz „mantuu” Wilczewski
  • Valdemar „valde” Vangså
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • Shahar „flameZ” Shushan
  • Casper „ruggah” Due

Fot. OG

Tagi:
Endpoint flameZ MICHU OG
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze