Nie ma to jak w domu. Vegi znów zawodnikiem PACT

11.01.2021, 15:38:31

635 dni – dokładnie tyle trwała separacja Arka “Vegiego” Nawojskiego z miejscem, w którym jako gracz się wychował. W tym czasie obie strony radziły sobie… nieźle. Ale mimo to nadszedł czas pojednania. Były reprezentant Virtus.pro i Illuminar Gaming wraca do domu.

Karuzela, karuzela, kręci się, bo minęła niedziela. Transferowa rzecz jasna. Były dramaty, były ploteczki, tak naprawdę w styczniowej szufli wydarzyło się już niemal wszystko, a przecież na dobre rozpoczęła się raptem tydzień temu. Powrotów jednak jeszcze nie grali. Do dziś.

PACT zdecydował się bowiem skorzystać z faktu, że Illuminar posadził wszystkich swoich zawodników na ławce i sięgnął po gościa, który dzięki nim wypłynął na głęboką wodę. A teraz wrócił. Powiedzieć, że silniejszy, to jak przemilczeć. W tym czasie ewoluował jednak cały PACT. Być może to właśnie tej zmiany potrzebował zespół, aby przeskoczyć granicę, która ograniczała go w ostatnich miesiącach.

Jaką drogę w ciągu 635 dni nieobecności w domu przeszedł Vegi? Na krajowym podwórku osiągnął praktycznie wszystko. Zwyciężył ESL Mistrzostwa Polski wraz z załogą Illuminar Gaming. Zdominował finały Polskiej Ligi Esportowej, jeszcze gdy reprezentował Virtus.pro. Wypłynął na europejską scenę i otarł się o triumf na V4 Future Sports Festival, a do tego dorzucił kilka innych, solidnych występów. Teraz zdobyte doświadczenia spróbuje przekuć na wyniki PACTU.

– Dziś oficjalnie kończę swoją grę w Illuminar Gaming Dziękuję organizacji za możliwość współpracy oraz za wsparcie. Dziękuję też całej drużynie za wspólnie spędzony czas oraz masę rozegranych meczów – napisał na swoim Facebooku Nawojski.

PACT kilka dni temu ogłosił, iż drogi organizacji i Krzysztofa “Goofy’ego” Górskiego się rozchodzą. Wtedy też w drużynie zwolnił się wakat, jednak biorąc pod uwagę tempo działania, właściciele od początku wiedzieli, na co się zdecydują. Postawili na pewno i sprawdzoną markę. To jak – nie mogli wygrać mistrzostwa kraju, ale z dwoma mistrzami chyba już dadzą radę, prawda?

Pełny skład drużyny wygląda teraz następująco:

  • Dawid “luNatic” Cieślak
  • Kacper “darko” Ściera
  • Jacek “minise” Jeziak
  • Kamil “Sobol” Sobolewski
  • Arek “Vegio” Nawojski
  • Vincent “VinS” Jozefiak

 

Fot. PACT

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze