Neymar lepszy od ZywOo, Marcin Najman w Heroes III – ESPORTÓWKA

22.12.2020, 09:22:51

NeymarJr nie zostawia na ZywOo suchej nitki. 7more7 Pompa Team ogłasza szczegóły nowego składu League of Legends. Świetny pomysł na upgrade Envy. Astralis trzeci rok z rzędu kończy sezon na tronie. A także inne mniej istotne lub ważniejsze informacje ze świata. Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ! 

NeymarJr > ZywOo. Nie zapraszamy do dyskusji, bo nie ma o czym dyskutować.

Jeden i drugi uważany jest w swojej dyscyplinie za Boga, ale nigdy byśmy nie podejrzewali, że na serwerach CS:GO wywiąże się między nimi aż tak zacięty pojedynek. O ile przez cały 2020 rok ekscytowaliśmy się potyczkami s1mple’a i ZywOo, o tyle tym razem bestia z Paryża trafiła na (niemalże) równie wymagającego przeciwnika. NeymarJr ma to coś…

Zaczęło się tak:

A kończyło się tak:

Polacy w off-seasonie? Nie próżnują!

Jakub „kubYD” Grobelny pracowicie spędził jesienno-zimowy okres. Były reprezentant takich formacji jak AVEZ Esport czy PRIDE wywalczył tytuł mistrza Grecji. W sezonie regularnym jego formacja zajęła drugą lokatę w tabeli, ale w play-offach była już bezlitosna i na siedem rozegranych map oddała zaledwie jedną.

HE-GE-MO-NI

Cybrogi, nadludzie, wirtuozi. W kontekście Astralis na przestrzeni lat używaliśmy różnych określeń, a Duńczycy po raz kolejny udowodnili, że na wszystkie zasługują. Trzeci rok z rzędu kończą oni rok na tronie światowego rankingu drużyn z maksymalną liczbą punktów. Niesamowite.

Nowe DLC do Heroes of Might and Magic III. Przywitajcie dodatek „Champions of Częstochowa”

Michał Pol nie śledzi pewnie aż tak dokładnie gamingowych trendów, ale my możemy wam już oficjalnie zapowiedzieć, że lada moment w sklepach pojawi się rozszerzenie, które zrewolucjonizuje najpopularniejszą strategię wszech czasów. Wcielcie się w Sir Martina Naymana i wspólnie z przyjaciółmi pokonajcie zastępy gnolli, smoków czy innych ogarów. PEGI +18.

Jankos w Cloud9? Ocelote knuje coś niedobrego 

Niektórzy piszą jeszcze listy do Mikołaja, a Carlos skrobie naturalnie do swojego największego inwestora, czyli właściciela Cloud9. Zresztą co my wam będziemy opowiadać, sami zobaczcie, że mamy powody do niepokoju…

7more7 Pompa Team zdradza niesamowite szczegóły dotyczące nowego rosteru

I git.

Ciekawy pomysł na upgrade Envy

Szczerze? My to kupujemy.

Fot. https://www.twitch.tv/neymarjr

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze