NEO: „Dopóki naprawdę wierzysz, tak długo pozostajesz w grze” – ESPORTÓWKA

16.05.2021, 09:09:58

Reakcje po półfinałach ESL Mistrzostw Polski, wciąż powracające echo meczu Anonymo Esports kontra Ninjas in Pyjamas i nietypowe negocjacje między Pompa Teamem i – przynajmniej oficjalnie – zawodnikiem Izako Boars. Niedziela, kawka, ESPORTÓWKA.

Wiara czyni cuda

O ile dwa dni temu w Polsce wszyscy żyli meczem Anonymo Esports z Ninjas in Pyjamas, o tyle wczoraj oczy nadwiślańskich kibiców zwrócone były w stronę półfinałów ESL Mistrzostw Polski. I cóż, widzowie otrzymali festiwal ciekawych meczów. Obserwować mogli choćby historyczny awans HONORIS do finału ESL Mistrzostw Polski.

Możesz przegrywać wiele rund, koniec może być blisko, ale tak długo dopóki naprawdę wierzysz w to co robisz, tak długo pozostajesz w grze – pisał Filip “NEO” Kubski na gorąco po heroicznym powrocie na Mirage’u. Prawdziwy sprawdzian czeka go jednak dzisiaj. Pokonał Izako Boars. Czy poradzi sobie z x-kom AGO?

#JedzieszWujo

Kolejny wspaniały rozdział z opowieści pt. “#JedzieszWujo”. Tylko Monika Urbańczak faktycznie nieco spóźniła się na najważniejszą część przedstawienia. I choć jej dzieło jest naprawdę urocze, nie pomogło Anonymo Esports i Pawłowi “innocentowi” Mockowi w awansie do wielkiego finału ESL Mistrzostw Polski. Nie tym razem.

Koniec klątwy innocenta

Sam innocent nie wydaje się jednak załamany wczorajszą porażką. Przypomina tylko, że x-kom AGO przez ostatnie dwa lata nie było w stanie przebić się przez jego zespoły. I w końcu musiało się to im udać.

Dwuletnia klątwa przełamana. Kiedyś musiało się to stać! Dziś nie graliśmy najlepiej, ale oni za to grali super i powodzonka w finale! – komentował tuż po wczorajszej porażce Mocek.

Thorin też atakuje dev1ce’a

Hej NiP, dlaczego STYKO i Anonymo Esports najwyraźniej mogą pochwalić się wieloma połączeniami internetowymi, między którymi mogą się przełączać, a wy prawdopodobnie macie tylko jedno? Wygląda na to, że jesteś kilka kroków z tyłu – skomentował aferę pakietową Duncan “Thorin” Shields, kontrowersyjny ekspert i esportowy historyk. 

Choć musimy przyznać – spóźnił się nieco ten Pan Thorin. Co z Pana refleksem kobry?

Kto do Pompy?

Gdzie odbywają się najpoważniejsze negocjacje kontraktowe w świecie Counter-Strike’a? No oczywiście, że na Twitterze. Właściciel Pompa Teamu podekscytowany zakulisowymi informacjami już wypalił działa w stronę Mateusza “TOAO” Zawistowskiego. 

Brakuje nam jednego gita do skompletowania esportowej układanki – napisał do niego publicznie Szymon “Isamu” Kasprzyk.

Ale ja mam drużynę – odpowiedział mu zawodnik, który nie awansował wczoraj do finału ESL Mistrzostw Polski.

Możesz mieć lepszą – odbił piłeczkę Kasprzyk. I tak sobie rozmawiali przy uciesze twitterowiczów.

Fot. Radosław Makuch

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze