NEO i Carmac Show. Najlepsze wypowiedzi z HejtParku

19.02.2021, 16:41:21

Michał „Carmac” Blicharz oraz Filip „NEO” Kubski byli gośćmi Michała Pola w HejtParku, czyli programie ukazującym się cyklicznie na łamach Kanału Sportowego. Legendy polskiego esportu odpowiedziały na pytania dziennikarza, ale przede wszystkim widzów, a my zebraliśmy dla was najciekawsze wypowiedzi obu Panów. 

NEO o długoterminowym planie HONORIS:

Biorąc pod uwagę ostatni sezon Polskiej Ligi Esportowej, podczas której przegraliśmy półfinał, który czuliśmy, że mogliśmy ostatecznie wygrać, wierzę w potencjał naszego składu. Wymaga to na pewno dużo czasu, ale w HONORIS mamy doświadczenia oraz długoterminowy plan. Wiemy, że nie można się zbyt szybko zrażać i mogę szczerze powiedzieć, że wierzymy w to, że projekt idzie w dobrym kierunku.

NEO o budowie polskiej drużyny marzeń: 

Ciężko powiedzieć, czy wystawiłbym w takiej drużynie siebie do pierwszego składu. Pytanie o budowę takiej drużyny jest o tyle trudne, że jednak trzeba by pograć i zobaczyć, jak dani zawodnicy do siebie pasują. Czasy się zmieniły i tak jak kiedyś znało się każdego, tak teraz jest mnóstwo osób, z którymi nie miałem okazji grać, więc nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, ale myślę, że taki dreamteam ma aktualnie Anonymo.

Widać, że jego żona pracuje w PR. Jak węgorz wymanewrował pytanie i nic nie powiedział – zażartował po tej wypowiedzi Carmac. – Wskaż chociaż jednego – dodał.

Snaxa bym wziął – powiedział ze śmiechem NEO.

NEO i Carmac o showmatchu pomiędzy starym Virtus.pro i Ninjas in Pyjamas:

Myślę, że taki showmatch jest coraz bliżej. Wiktor mówił ostatnio o tym u siebie na streamie. Ja z nikim problemu nie mam i gdybym dostał zaproszenie, to bym je przyjął – mówił NEO.

Co roku nieśmiało pytałem, czy te rany się już zabliźniły, jak dla mnie możemy to zrobić nawet za tydzień przed finałem IEM Katowice 2021 – swierdził Carmac.

NEO o klątwie Mercedesa:

W jednej konfiguracji trwaliśmy razem przez 4-5 lat i oczywiste jest, że przez tak długi czas problemy się nawarstwiają. Mercedes mógł być jedną z wielu rzeczy, które wpłynęły na nasz rozpad. Wiktor najbardziej zżył się z właścicielami Virtus.pro i to on doprowadził do tego, że w ogóle dla tej organizacji graliśmy. Miał z nimi znacznie lepsze relacje niż my wszyscy.

NEO o tym, jak pasha wahał się nad kontynuowaniem kariery w 2013 roku:

pasha nie był pewny, czy chce kontynuować profesjonalną grę, ale udało nam się go namówić. Mieliśmy doświadczony trzon, dobraliśmy do tego dwóch młodych graczy. Snax wykazywał się świetnymi umiejętnościami już w 1.6, a byali przyszedł do nas z jego polecenia. Drużyna musi składać się z pięciu różnych osobowości i tak było w naszym przypadku.

Zapis programu znajdziecie poniżej:

Fot. Kanał Sportowy

Tagi:
Carmac HEJTPARK IEM Katowice Kanał Sportowy Michał Pol NEO Virtus.pro
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze