NEO uczestnikiem turnieju blockchainowego w CS:GO

07.04.2021, 18:29:05

Filip “NEO” Kubski wystąpi w rozgrywkach Exeedme Blockchain CS:GO Tournament mających ukazać, jak blokchain wzajemnie przenika się ze światem gamingu. Gracz HONORIS reprezentować będzie projekt GamerHash.

Pierwsze informacje, które przedstawiły Kubskiego jako doradcę projektu kryptowalut, związane były z obecnością GamerHash w Singapurze na scenie BlockShow Singapore Startup pitch. NEO pojawił się podczas wydarzenia razem z założycielami firmy. W późniejszym wywiadzie podkreślano, że jest on: “cichym partnerem otwierającym drzwi do świata gamerów, którzy wychowani w wirtualnym świecie są pierwszą linią odbiorców projektu GamerHash”. 

Sam projekt GamerHash wywodzi się z Poznania i zaznaczał swoją obecność na konwentach kryptowalut na Malcie, w Singapurze czy w Miami. Razem z trzema drużynami reprezentującymi globalne projekty związane z blockchainem i kryptowalutami zespół zebrany wokół inicjatywy weźmie udział w rywalizacji na arenach Counter-Strike: Global Offensive. Każda z formacji występująca w turnieju do składu powołać mogła jednego profesjonalnego zawodnika.

W GamerHash naturalnie padło właśnie na Filipa “NEO” Kubskiego – cichego partnera projektu. Współorganizatorem rozgrywek jest z kolei Exeedme, którego ambasadorem został Ricardo „fox” Pacheco – legenda z Portugalii. Nie znamy jednak nazwisk graczy, którzy wspomogą resztę uczestników, a więc:

  • PolkaLokr – zespół tworzący rozwiązania finansowe w blockchainie  
  • BEPRO – projekt udostępniający technologię oraz wsparcie aplikacjom opierającym się na blockhainie. Protokół umożliwia powstanie takich projektów jak strony newsowe, markety predykcyjne, czy platformy NFT’s. 
  • DuckDAO – inkubator, który pomaga  startupom, z zakresu kryptowalut i projektów blockchainowych, na szybsze wdrażanie i optymalizacje pomysłów  

Nagrodą w turnieju jest 1000 dolarów w formie USDC. Zawodnicy otrzymają również 5 unikalnych NFT’s (non-fungible token), potwierdzających i upamiętniających zwycięstwo w pierwszych tego rodzaju zawodach. W przypadku wygranej GamerHash przekaże podwojoną wysokość nagrody na cele charytatywne.

Mimo, że świat Blockchain, kryptowalut i wirtualnych dóbr, których wartość potrafi przekraczać miliony dolarów, dla wielu wciąż jest odległą rzeczywistością, to środowisko związane z crypto uważa graczy za tych, którzy wychowani w świecie wymiany gamingowych przedmiotów, pierwsi zrozumieją „nowy świat wartości” – czytamy w informacji prasowej.

Pierwsze mecze rozegrane będą 9 kwietnia o 21:00 GMT. Finał odbędzie się 11 kwietnia o tej samej godzinie. Transmisja zmagań odbywać się będzie na platformie Theta.tv.

Fot. Radosław Makuch
Tagi:
GamerHash NEO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze