NEEX i Patitek pełnoprawnymi zawodnikami Izako Boars

NEEX i Patitek pełnoprawnymi zawodnikami Izako Boars

28.01.2019, 12:01:00

Rozpoczęta na początku stycznia współpraca początkowo nie miała znamion pełnoprawnego transferu. Formalności stało się jednak zadość i po tygodniach wspólnej gry Patryk „Patitek” Fabrowski i Sebastian „NEEX” Trela zostali zakontraktowani w Izako Boars.

Izako Boars wieńczyło ubiegły sezon półfinałem ESL Mistrzostw Polski, a także zwycięstwem Polbit Arena Tournament 2018. Z trenerskim wsparciem Bartosza „Hypera” Wolnego, a także doświadczeniem Karola „tecka” Kapczyńskiego „Dziki” zaczęły się w końcu rozpędzać. Mimo to formacja postanowiła odświeżyć kadrę, odsuwając od niej Michała „RETO” Silskiego oraz Dawida „xype’a” Lacha.

O tymczasową pomoc podopieczni Piotra „izaka” Skowyrskiego poprosili właśnie Patitka i NEEXa. Początkowo duet miał wesprzeć zespół wyłącznie w walce o awans do ESEA Mountain Dew League. I choć pozytywnie zakończone baraże nie musiały stać się niczym wiążącym, szybko okazało się, że kolaboracja zostanie przedłużona. Skład z Fabrowskim i Trelą nie tylko uzyskał promocję do przedsionka ESL Pro League, ale również awansował na międzynarodowy LanTrek w Finlandii.

Skład Izako Boars:

  • Karol „tecek” Kapczyński
  • Mateusz „matty” Kołodziejczyk
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Patryk „Patitek” Fabrowski
  • Sebastian „NEEX” Trela 

Dziś włodarze organizacji poinformowali o podpisaniu kontraktu z duetem.

Dla NEEXa jest to powrót w szeregi Izako Boars po ponad roku rozłąki. To właśnie Trela był przecież filarem składu, który rozpoczął działalność „Dzików”. Po odsunięciu się od projektu izaka snajper grywał w tomorrow.gg, Pompa Team, EVOLVE by ITHardware.pl oraz PRIDE. Patitek lwią część kariery spędził natomiast w Venatores, które  z czasem przerodziło się w x-kom team. Jego kontrakt z zespołem dowodzonym dziś przez Oskara „oskarisha” Fabrowskiego wygasł wraz z końcem grudnia ubiegłego roku.

Pierwszym meczem Izako Boars po oficjalnym zakontraktowaniu dwóch nowych strzelców będzie starcie z AGO Esports w ramach MDL.

Fot. Izako Boars

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze