NEEX i MOLSI w czeskiej organizacji. Poznajcie Entropiq

NEEX i MOLSI w czeskiej organizacji. Poznajcie Entropiq

06.08.2020, 18:00:02

Sebastian “NEEX” Trela oraz Michał “MOLSI” Łącki wyruszają na podbój międzynarodowej sceny Valoranta. Polski duet został bowiem zakontraktowany przez czeską organizację Entropiq.

Biało-czerwony duet ambicje zwojowania światowej sceny realizować będzie z Vladyslavem “archem’ Svistovem z Ukrainy, a także Mikhailem “Duno” Fokinem oraz Egorem “chiwawą” Stepanyukiem z Rosji. – Dzięki ogromnemu doświadczeniu graczy Entropiq zamierza stanąć na wysokości zadania i stać się jedną z najlepszych drużyn Valorant z Europy – czytamy w komunikacie wysłanym do prasy.

Zarówno NEEX, jak i MOLSI przypieczętowali więc przenosiny ze sceny Counter-Strike: Global Offensive na Valoranta. Ostatnią próbą podboju tytułu Valve dla Treli był okres spędzony w międzynarodowej formacji SMASH. Łącki z kolei opuścił serwery CS:GO po nagłym rozstaniu z AVEZ Esport.

Nasza rekrutacja była bardzo obszerna, ponieważ spędziliśmy dużo czasu na obserwacji drużyn europejskich. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na wybór obecnego składu, który uważaliśmy za najlepszą opcję. Widzimy ogromną szansę w Valorancie i chcemy od razu rzucić wyzwanie najlepszym na świecie – powiedział Ondřej Drebota, dyrektor zarządzający Entropiq.

Skład Entropiq:

  • Sebatian “NEEX” Trela
  • Michał “MOLSI” Łącki
  • Vladyslav “arch’ Svistov
  • Mikhail “Duno” Fokin
  • Egor “chiwawa” Stepanyuk

Aktualny skład Entropiq obserwowaliśmy niedawno w turnieju Mandatory.gg Cup. Wschodnioeuropejska piątka w trakcie rozgrywek zdołała odprawić dwa zespoły z ugruntowaną w Europie pozycją. Mowa o FABRIKEN oraz łączonym z Teamem Liquid fish123. Ostatecznie spółka NEEXA i MOLSIEGO zakończyła zmagania na ćwierćfinale. Tytuł mistrza powędrował z kolei do Patryka “Patitka” Fabrowskiego i jego G2 Esports.

Entropiq powołano do życia w 2019 roku. Do tej pory organizacja aktywnie udzielała się na scenach PUBG, FIFA oraz Hearthstone. Ambasadorem klubu jest Vladimír „Šmíca” Šmicer – jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii Czech, triumfator Ligi Mistrzów UEFA w barwach Liverpoolu FC, a także wicemistrz Europy z 1996 roku. W planach zarządu jest utworzenie drużyn na scenach CS:GO oraz Dota2.

Jesteśmy niezłomnymi graczami, którzy wierzą, że nadszedł czas, aby nowa organizacja esportowa rzuciła wyzwanie europejskiej elicie i stała się siłą napędową w tej dziedzinie – czytamy na oficjalnej stronie drużyny.

Fot. Entropiq

Tagi:
arch chiwawa duno Entropiq molsi NEEX
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze