nawrot wraca do Counter-Strike’a by wznowić projekt budowy składu dla nowej polskiej organizacji. TPT zagra w EDC

nawrot wraca do Counter-Strike’a by wznowić projekt budowy składu dla nowej polskiej organizacji. TPT zagra w EDC

28.01.2021, 13:50:29

Potwierdziły się nasze doniesienia o nowej polskiej organizacji, w której za budowę składu odpowiedzialni będą Piotr „nawrot” Nawrocki oraz Jakub „Inwood” Salwa. Pomimo tego, że były kapitan AVEZ nie tak dawno ogłosił przejście na VALORANTA, to ostatecznie zdecydował się on na powrót do projektu, którego miał zostać twarzą. Formacja zadebiutuje podczas European Development Championship. 

Na ten moment nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej nazwy organizacji, pod której banderą od lutego powinni występować zawodnicy dowodzeni przez nawrota. Podopieczni Inwooda zadebiutują jednak już niebawem w rozgrywkach European Development Championship. Biorąc pod uwagę fakt, że na ESEA w składzie formacji jest wpisany Kamil Zieliński, można podejrzewać, że sponsorem marki będzie firma Tarczyński. Tarczyński Protein Team? Nie wiemy, choć się domyślamy.

W składzie oprócz nawrota zobaczymy powracającego na polską scenę Adriana „SAYNA” Łączyńskiego oraz byłego zawodnika piratesports – Karola „REVA” Zielińskiego. Wyjściową piątkę uzupełni z kolei 17-letni talent Jakub „vanq” Brzezik, a ostatnim ogniwem zgodnie z naszymi doniesieniami został Kacper „killkapi” Wierzewski.

Skład TPT:

  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Adrian „SAYN” Łączyński
  • Kacper „killkapi” Wierzewski
  • Karol „REV” Zieliński
  • Jakub „vanq” Brzezik
  • Jakub „Inwood” Salwa

European Development Championship, w którym oprócz TPT wystąpi również Izako Boars, rozpocznie się piątego lutego. W stawce oprócz Polaków znajdziemy takie zespoły jak North, forZe, HellRaisers czy Sprout.

Fot. Kamil Zieliński

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze