nawrot, killkapi i Inwood stworzą skład nowej polskiej organizacji

10.01.2021, 14:16:56

Jak udało się ustalić redakcji Weszło Esport, misja utworzenia nowego składu CS:GO została powierzona byłemu kapitanowi AVEZ Esport – Piotrowi „nawrotowi” Nawrockiemu. Barwy nowej organizacji oprócz doświadczonego prowadzącego będzie reprezentować również Kacper „Killkapi” Wierzewski, a trenerem budowanego kolektywu został związany do niedawna z piratesports Jakub „Inwood” Salwa. 

Dzień bez doniesień z polskiej szufli dniem zmarnowanym. Według redakcyjnych źródeł kilka dni temu zainicjowany został nowy projekt, na którego czele stanie jeden z najlepszych polskich prowadzących – Piotr „nawrot” Nawrocki. 23-letni zawodnik pozostawał wolnym agentem od grudnia ubiegłego roku, kiedy to za porozumieniem stron rozwiązany został jego kontrakt z AVEZ Esport.

Wspólnie z nawrotem nad budową składu dla nowej polskiej organizacji pracuje Jakub „Inwood” Salwa, czyli jeden z trenerów młodego pokolenia, który w ostatnich miesiącach rozwijał się pod okiem Kuby „KubiKa” Kubiaka pod banderą piratesports, a wcześniej pełnił funkcję analityka w PACT.

Pierwszym graczem, który w najbliższym sezonie będzie rywalizować u boku nawrota, będzie Kacper „killkapi” Wierzewski. We wrześniu ubiegłego roku strzelec znalazł się w finalnej piątce piratesports wyłonionej przez projekt #ARRMY, ale jego przygoda z organizacją nie potrwała zbyt długo. Dla obu panów będzie to zresztą okazja do ponownych wspólnych występów, gdyż trzy lata temu znaleźli się oni w formacji Piotra „Izaka” Skowyrskiego na ASUS ROG Join The Republic Challenge.

Do trio tworzonego przez nawrota, killkapiego i Inwooda już niebawem powinni dołączyć trzej kolejni zawodnicy. Na ten moment testowani przez nową organizację są Adrian „SAYN” Łączyński, Piotr „blacktear5” Kasiński oraz Szymon „risel” Kuźma. Lista ta w kolejnych dniach może się oczywiście poszerzyć o kolejne nazwiska.

Kilka dni temu do formacji przymierzany był również Kuba „Markoś” Markowski, jednak jak udało się nam ustalić już wcześniej, wybrał on dla siebie inną opcję. Były snajper AVEZ widnieje co prawda w rosterze drużyny na platformie ESEA, jednak nie będzie on zawodnikiem nowej organizacji.

Skład nowej polskiej organizacji, której nazwa nie jest na ten moment znana, prezentuje się w następujący sposób:

  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Kacper „killkapi” Wierzewski
  • Jakub „Inwood” Salwa (trener)

Fot. AVEZ Esport / Kamil Zieliński

Tagi:
blacktear5 Inwood killkapi nawrot risel SAYN
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze