Na’Vi vs. Gambit + finał = rekord oglądalności – ESPORTÓWKA

10.05.2021, 08:53:02

Kiedy Bartosz „xntentacion” Rudecki przygotowywał się do snu przed one shotowaniem Jump Kinga, Natus Vincere i Gambit Esports biło rekord oglądalności podczas DreamHacka Masters Spring. A chwilę wcześniej Paweł „Dycha” Dycha wygrywał symboliczny, bo przecież pierwszy, mecz na Ancient. A to nie wszystko, o czym w poniedziałkowej ESPORTÓWCE.

Jump King po raz drugi

Jednego takiego znaliśmy. Udało się, ale cóż to były za męki… Przedłużenie akcji do 10 maja już weszło w grę. Trzymamy kciuki, żeby nie był to maj 2022 roku.

Rekordzik

Ponad pół miliona widzów w szczytowym momencie oglądało finał DreamHacka Masters Spring. Co ciekawe – to rekord w historii rozgrywkowego cyklu. Kolejne pojedynki, które cieszyły się ogromną popularnością? Na’Vi, Na’Vi, Na’Vi, Gambit…. Widzicie zależność?

Statystyki Natus Vincere. vs. Gambit Esports

Zwycięstwo jest słodkie

A propos triumfu Natus Vincere nad Gambit Esports – wygrana przyszła łatwo, 3:0 stało się wyrazem dominacji w regionie Wspólnoty Niepodległych Państw, ale nie oznacza to braku emocji. Przekonajcie się sami, jak reagowali gracze Na’Vi po zdobyciu pucharu DreamHacka Masters Spring.

Ancient po raz pierwszy

Nie takie Ancient straszne, jak je pisaliśmy? Paweł “Dycha” Dycha i jego kompani z drużyny Machine’a nie narzekali po pierwszym meczu pokazowym. – Miły i zabawny pojedynek – mówił po zwycięstwie Polak. Trudno mu się jednak dziwić. Po sprowadzeniu kenny’egoS do parteru zawsze jest miło i zabawnie.

innocent, nie zamulaj

Wszyscy dobrze wiemy, że kibice i tak czekają na nową kolekcję innocenta. Premiera drużynowych ciuchów ma odwrócić uwagę, czy jak?

Scrabble time

Do części wyrazów można byłoby się przyczepić, ale cholera – nie od razu Rzym zbudowano. A Mateusz “mantuu” Wilczewski dał kolejny dowód na swoją niepodważalną polskość. Z tym już nie wygracie, Brytyjczycy.

Fot. DreamHack / Adela Sznajder

Tagi:
Dycha ESPORTÓWKA Gambit Esports Natus Vincere xntentacion
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze