NAVI nie do zatrzymania. s1mple i spółka już w play-offach BLAST Premier Fall

NAVI nie do zatrzymania. s1mple i spółka już w play-offach BLAST Premier Fall

26.09.2021, 12:25:40

Choć Ancient autorstwa NAVI wciąż jest dość kiepski, to drużyna i tak się nie zatrzymuje. Wczoraj Aleksandr “s1mple” Kostyliev i spółka pokonali Complexity, dzięki czemu zyskali awans do fazy pucharowej BLAST Premier Fall. Dziś o drugi bilet powalczą FaZe Clan oraz wspomniany Juggernaut.

OG na kolanach

Nie był to najlepszy turniej autorstwa Mateusza “mantuu” Wilczewskiego i jego kolegów. OG najpierw dość niespodziewanie uległo w starciu z Complexity, a wczoraj ostatecznie pożegnało się w fazą grupową BLAST Premier Fall. Nie oznacza to jednak całkowitej porażki, wszak wszyscy przegrani wezmą udział w turnieju specjalnej szansy – BLAST Showdown. Mimo to od ekipy Wilczewskiego oczekiwaliśmy więcej niż to ostatnie miejsce w grupie.

Dopracować Ancient i nikt im nie podskoczy

Taki właśnie obraz dzisiejszego NAVI. Co prawda rosyjska ekipa posiada dodatni bilans na najnowszej mapie w turniejowej puli, jednak sama gra tam nie wygląda aż tak dobrze. NAVI na Ancient to wciąż rzut monetą. Albo indywidualnie zdominują rywali i wybiją im z głowy Counter-Strike’a na cały wieczór, albo pokażą absolutny brak przygotowania taktyczny i przegrają z kretesem. Tak jak wczoraj. Całe szczęście pula map jest szeroka, a s1mple i ekipa nawet z porażką na Ancient nie mieli problemów z wygraniem serii.

Kto ostatnim uczestnikiem fazy pucharowej spoza Showdown?

Dziś odbędzie się walka o ostatni bilet na finały jesiennej edycji BLASTA z fazy grupowej turnieju. Rywalizacja ta odbędzie się pomiędzy ekipami, które karabiny skrzyżowały już w meczu otwarcia. Czy FaZe Clan wyciągnął wnioski z dotkliwej porażki i sięgnie po to, co przed inauguracją wydawało się planem minimum? A może coldzera zaliczy wymarzony debiut i wprowadzi Complexity na finały?

Harmonogram na dziś:

  • 16:30 – Complexity vs FaZe Clan
  • 19:30 – NAVI vs Complexity/FaZe

Wszystkie mecze BLAST Premier możecie oglądać na oficjalnym kanale organizatora, który znajdziecie w tym miejscu.

Fot. EPICENTER

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze