Na’Vi kontra Gambit w niedzielę, czyli gwarantowany rekord oglądalności ESL Pro League

21.03.2021, 10:59:29

Jeszcze nie tak dawno temu najlepsze wyniki na transmisjach dostarczali reprezentanci MIBR czy FURII, jednak trendy dość szybko się zmieniają. Teraz najbardziej rozchwytywani są gracze Natus Vincere, a kibice ze wschodu coraz chętniej oglądają niedawnych mistrzów IEM Katowice z Gambit. Czy te dwie drużyny w połączeniu z transmisją przy niedzielnym obiedzie są gwarancją kolejnego rekordu oglądalności?

Zanim jednak przejdziemy do dzisiejszych pojedynków, warto wspomnieć o wczorajszych bitwach, bo w tych nie zabrakło mniejszych czy większych niespodzianek. A konkretnie to jednej. Wczoraj Natus Vincere podjęło brazylijską FURIĘ i jeszcze przed pierwszym gwizdkiem wydawało się, że zwycięzca może być tylko jeden. W końcu ciężko przeciwstawić się s1mplowi w tak genialnej dyspozycji.

Na’Vi nie dotarło jednak na wczorajsze spotkanie, a przede wszystkim na rundy rozgrywane po stronie terrorystów. Umówmy się – cztery zwycięstwa na dwóch mapach nie przystoją najlepszej drużynie na świecie. FURIA sprawiła niespodziankę i zaskoczyła wielu oglądających. A tych wczoraj nie brakowało, bo mecz rosyjskiej i brazylijskiej ekipy był najchętniej oglądanym w tym sezonie ESL Pro League.

Wczorajsze wyniki:

  • Gambit 2:1 Cloud9 (12:16 Overpass, 16:8 Vertigo, 16:7 Dust2)
  • FURIA 2:0 Natus Vincere (16:10 Mirage, 16:14 Nuke)
  • MIBR 2:1 TeamOne (16:6 Mirage, 14:16 Train, 16:13 Overpass)

Wysoko postawiona poprzeczka w ilości oglądających nie powinna jednak stanowić dużej przeszkody dla dzisiejszej serii pomiędzy Natus Vincere i Gambit. Jeżeli jedna z drużyn nie zaskoczy szybkim zwycięstwem 2:0 bez głębszej historii na żadnej z map, wczorajszy wynik powinien zostać pobity.

A kto wygra sam mecz? Zawodnicy Gambit po blamażu w jednym z internetowych pucharów znów odnaleźli drogę, którą podążali jeszcze w trakcie IEM Katowice 2021. Tę zwycięską drogę. Ich przeciwnicy nie mogą już jednak pozwolić sobie na kolejne porażki, więc możemy spodziewać się walki na śmierć i życie. Derbowe pojedynki zawsze elektryzują najbardziej.

Harmonogram na dziś:

  • 12:00 – Natus Vincere vs Gambit
  • 15:30 – TeamOne vs Cloud9
  • 19:00 – MIBR vs FURIA

Wszystkie mecze ESL Pro League wraz z polskim komentarzem możecie oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska w tym miejscu.

Fot. EPICENTER

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze