Czas na naparzankę w środku tabeli. Zimowy puchar na półmetku

Czas na naparzankę w środku tabeli. Zimowy puchar na półmetku

28.01.2021, 13:25:51

Choć wydawać by się mogło, że Rainbow Six Polish Cup Winter dopiero wystartował, uczestnicy przekraczają właśnie półmetek zmagań. Mimo to aż pięć zespołów może pochwalić się bliźniaczą sytuacją punktową.

Nic dziwnego więc, że to właśnie pojedynki środka tabeli będą niezwykle ważnymi punktami czwartej kolejki. XPG Invicta stanie w szranki z devils.one o to, by wzlecieć do strefy awansu. Meczem podobnego znaczenia będzie również konfrontacja Cromcodiles z Koziołkami Hp. Wszystkie z czterech wymienionych formacji mają bowiem po cztery punkty na koncie.

Żeby było ciekawiej – bezpośredni pojedynek rozegrają formacje ze szczytu. Oto bowiem naprzeciw siebie staną świeżo upieczeni reprezentanci NOX Esports i członkowie AVEZ Esport. Oba składy jako jedyne w lidze nie przegrały do tej pory spotkania. O ile ekipa Bartosza “AueRa” Hajmy ma na koncie jednak dwa triumfy i remis, o tyle Ośmiornice odwrotnie – dwa remisy i zwycięstwo.

Niezwykle ważna będzie dziś postawa TEETRES.SLAVGENT. Formacja, która przed startem turnieju stawiana była na przedzie wszelkich rankingów, nie zdobyła do tej pory nawet jednego punktu. Jeśli podopieczni Krystiana Sidorowicza chcą włączyć się do walki o play-offy, muszą zacząć wreszcie zaznaczyć swoją pozycję na serwerze. Wygrana z Hummingbirds wydaje się do powrotu konieczna.

Harmonogram dzisiejszych meczów Rainbow Six Polish Cup Winter:

  • 19:00 – Hummingbirds vs. TEETRES.SLAVGENT
  • 20:15 – XPG Invicta vs. devils.one
  • 21:30 – Cromcodiles vs. Koziołki Hp
  • 22:45 – NOX Esports vs. AVEZ Esport

Etap zasadniczy potrwa łącznie siedem kolejek i wyłoni cztery najlepsze drużyny, które awansują do play-offów. Ich początek zaplanowano na 26 lutego. Dla najlepszych przedstawicieli krajowej sceny przewidziano nagrody z puli 20 tysięcy złotych. Połowa kwoty trafi w ręce mistrzów. Mecze transmitowane będą za pośrednictwem oficjalnego kanału organizatora na Twitchu.

Fot. Ubisoft Polska
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze