Najważniejsze orędzie 2021 roku ujrzało światło dzienne, a to dopiero styczeń – ESPORTÓWKA

Najważniejsze orędzie 2021 roku ujrzało światło dzienne, a to dopiero styczeń – ESPORTÓWKA

05.01.2021, 00:54:15

Pierwszy poniedziałek 2021 roku. Wstajesz rano i myślisz sobie, że nic złego nie może się wydarzyć. A tymczasem twoim oczom ukazuje się on. Majestatyczny, potężny, jedyny w swoim rodzaju. Jednym słowem – Snax. Po czym okazuje się, że to wcale nie jest on. I weź tu żyj w tym świecie. Z Werterowskim westchnieniem zapraszamy na najmniej poważny cykl w polskim dziennikarstwie esportowym. Przed państwem ESPORTÓWKA. 

Kolejni arcymistrzowie szachowi na pokładzie turnieju OPTIONS ESPORTS

Podobno to obrona Nimzowitscha w wykonaniu Czekolada pozwoliła AGO ROGUE wygrać EU Masters.

Oprócz reprezentanta Excel w turnieju udział weźmie również MaaiLinh. Jej popisowych debiutów nie znamy, ale w kuluarach szachowego półświatka krążą plotki o jej legendarnym gambicie hetmańskim.

 

ON NIE JEST SNAX 

Niestety, ale uderzające podobieństwo do Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego dało się we znaki kolejnemu młodemu Tik-Tokerowi. Nie znamy co prawda dokładnej tożsamości autora filmu, ale widać gołym okiem, że ewidentnie jest on zbulwersowany komentarzami internautów. Z tego miejsca chcemy więc zaapelować – przestańcie. Bo jeśli jeszcze raz ktoś z was dopuści się tego wykroczenia, to live’a nie będzie, a my byśmy chętnie obejrzeli.

KRIMZ siedemnastym zawodnikiem globu według HLTV.org

Podobnie jak rok temu, legendarny Szwed uplasował się na 17. lokacie w rankingu dwudziestu najlepszych graczy globu. Wcześniej dwukrotnie zgarniał również medal za dziewiąte miejsce (2014 i 2018) oraz siódme (2015).

JAME TIME

Co my tutaj będziemy dużo gadać. Nikogo poniższa statystyka nie powinna dziwić.

Nowy rok, nowe Rogue

Nie ulega wątpliwości, że 2020 rok był dla Rogue wyjątkowy. Amerykańska organizacja w ramach własnej ewolucji zdecydowała się na delikatny rebranding, który naszym zdaniem dodał marce należytego charakteru.

MICHU kolejnym uczestnikiem turnieju 2 vs. 2 od Good Game League

Nie znamy jeszcze co prawda partnera MICHA, jednak organizatorzy zapowiadają, że szykuje nam się prawdziwa bomba. Wcześniej ogłoszono, że pierwszą parą będzie duet z x-kom AGO – Maciej „F1KU” Miklas i Damian „Furlan” Kisłowski.

Fot. „Fałszywy Snax” – portret pamięciowy

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze