Najlepszy aimer wszechczasów? To nie takie oczywiste – ESPORTÓWKA

23.07.2021, 08:37:09

Kto według przedstawicieli profesjonalnej sceny i dziennikarzy esportowych zasłużył na miano najlepszego aimera w historii Counter-Strike’a? Jak bawili się gracze i kibice na jednej z gdańskich plaż podczas PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej. Co tam na Pasha Gaming Camp? 

Kto jest najlepszym aimerem wszechczasów?

Kogo wskazali EliGE, NBK, MSL, AZR i fer? Jak odpowiedział smooya? Co sądzą na ten temat shox i GuradiaN? Który gracz pojawił się na celowniku Jkaema? W jaki sposób wyłamał się Richard Lewis?

Przekonajcie się sami, kto pod tym względem sprawiał profesjonalnym graczom najwięcej problemów. Odpowiedzi wcale nie są tak oczywiste, jakby się wam zdawało. Przynajmniej nie wszystkie.

Wymodlone zwycięstwo

Astralis.Talent nie najlepiej rozpoczęło rozgrywki WePlay Academy League. Porażka z FURIA Academy; chwilę później klęska w starciu ze szkółką BIG; a następnie przegrana przeciwko Young Ninjas. Młodzi zawodnicy z gwiazdorskiej organizacji nie mieli łatwego startu. A organizacja spróbowała wszystkiego, aby ich podopieczni wreszcie zapunktowali.

Nawet twitterowej modlitwy.

I cóż – po niesztampowym wpisie wreszcie się udało. Astralis.Talent sprowadziło do parteru NAVI Junior, zgarniając pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach dla akademii. Do czołówki jest im jednak jeszcze daleko.

Jak mouz.NEXT prezentuje się na tle konkurencji?

A skoro o rozgrywkach WePlay Academy League mowa… James Banks postanowił w skrócie podsumować zmagania szkółek po czwartej kolejce sezonu zasadniczego. mouz.NEXT – a więc zespół polskiego duetu siuhy & szejn – nie otrzymał jednak garści komplementów. – Myszki muszą zaprezentować nam w końcu grę, jakiej od nich oczekujemy – napisał komentator.

I cóż – trudno się z nim nie zgodzić. Mowa w końcu o zespole, który śmiało może rywalizować o zwycięstwo, ale wciąż szuka najbardziej odpowiednich rozwiązań. Dajmy im jeszcze chwilę.

Nie popadajmy w paranoję

Super, że CSPPA i losowy zbiór właścicieli organizacji z trzeciego tieru przybyli bronić graczy akademii „zmuszanych” do gry w WePlay Academy League. Po prostu zignorujmy fakt, że rozgrywki te są powodem, przez który wielu z tych zawodników ma pensje i szansę na przebicie się na szczyt – napisał dziennikarz dust2.dk i pracownik Liqupedii.

Czy trzeba coś w tej sprawie więcej dodawać?

Plaża, słońce, headshoty gorące

Unikalna współpraca Marcina Gortata z Michałem “MICHEM” Müllerem. Pozdrowienia od Kasi „Fusialki” Bożek. Uśmiechy słane przez Olka “vuzzeya” Kłosa, Filipa “Testreego” Mątowskiego, Radosława “MAD1” Florkowskiego czy Adama “destru” Gila. Plaża, zimne piwo, Counter-Strike i Izako Boars wznoszące mistrzowski puchar w akompaniamencie szumu fal. To tylko kilka obrazków z podsumowania PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej.

A na Pasha Gaming Camp zabawa trwa w najlepsze…

No kto nie chciałby być częścią tej grupy dzieciaków… tak 13 lat temu?

Tagi:
ESPORTÓWKA NiKo Pasha Gaming Camp PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej ScreaM
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze