Najlepsze produkcje wideo 2020 roku. Co oglądaliście najchętniej?

Najlepsze produkcje wideo 2020 roku. Co oglądaliście najchętniej?

30.12.2020, 15:16:07

Może z uwagi na globalną pandemię nie mieliśmy w tym roku tak wielu okazji ku temu, aby wkleić się gdzieś z butami i kamerą, ale zmotywowało to nas do delikatnej inwestycji w sprzęt i tworzenia mniej lub bardziej profesjonalnych produkcji z domowego zacisza. W 2020 zadebiutował nasz esportowy quiz, VALORANT TALK czy EWESZŁO LIVE. Bywało rozrywkowo, bywało merytorycznie, ale co najważniejsze, zawsze byliście z nami. Zapraszamy na przegląd naszych najlepszych wideo z ostatnich 365 dni. 

AVEZ LECI DO LOS ANGELES. „ONI SĄ NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE”

Piękne czasy, gdy klątwa nietoperza z Wuhan nie wylała się jeszcze na cały świat i można było bez obaw ruszyć w świat z kamerą. Przed wylotem do Los Angeles odwiedziliśmy AVEZ, które w studiu Polsat Games szlifowało formę na LAN-owe kwalifikacje pierwszego sezonu FLASHPOINT. Przyjemnie z perspektywy czasu spojrzeć jeszcze raz na wypowiedzi Jędrzeja „bogdana” Rokity oraz jego podopiecznych.

TABASKO, ZETURAL, RAJON I TERPIŃSKI O PÓŁFINAŁACH ULTRALIGI – EWESZŁO LIVE #2

Odkąd z uwagi na pandemię musieliśmy zakończyć współpracę z Tomaszem „TheFakeOne” Milaniukiem, Michałem „Avahirem” Kudlińskim, Michałem „myhą” Francuzem czy Tomaszem „Magvayerem” Filipiukiem staraliśmy się jak najbardziej załatać lukę, która powstała na naszej stronie w miejscu publicystki o League of Legends. W jednym z pierwszych epizodów EWESZŁO LIVE gościliśmy Wojciecha „Tabasko” Kruzę, Adriana „Zeturala” Dziadkowca i Daniela „Rajona” Pastusiaka, a tematem przewodnim były półfinały Ultraligi. Choć dziś jest to już może mało aktualny temat, to nadal cieszy nas fakt, że udało nam się poprowadzić merytoryczną dyskusję dotyczącą arcyważnych kwestii.

INNOCENT, KUBIK, GROENKE i TERPIŃSKI W QUIZIE O MISTRZOSTWACH POLSKI – EWESZŁO LIVE #4

Drugi esportowy quiz na naszym kanale do dziś jest jednym z najchętniej oglądanych. Co prawda było to jeszcze przed kluczowymi zmianami w formacie, ale Paweł „innocent” Mocek, Kuba „KubiK” Kubiak i Szymon Groenke i tak dali świetne show okraszone wieloma anegdotami i wspominkami z poszczególnych sezonów najważniejszych rozgrywek CS:GO nad Wisłą.

MAGVAYER, ZEEK, YAOTZIN i TERPIŃSKI O PREMIERZE VALORANTA – EWESZŁO LIVE #6

Premiera VALORANTA była jednym z najgłośniejszych wydarzeń 2020 roku. O nowej strzelance Riot Games tuż po launchu rozmawialiśmy z Aleksandrem „zeekiem” Zygmuntem, Danielem „yaotzinem” Roczniakiem i Tomaszem „Magvayerem” Filipiukiem. Już wtedy pojawił się zresztą pomysł stworzenia pełnowymiarowego show, które zaprezentowaliśmy kilka miesięcy później, czyli „VALORANT TALK”.

NERVARIEN, KIKIS, SILV4N i TERPIŃSKI W QUIZIE O LEAGUE OF LEGENDS – EWESZŁO LIVE #7

O LoL-u było nie tylko merytorycznie, ale też czysto rozrywkowo. W pierwszej edycji esportowego quizu dotyczącego League of Legends sprawdziliśmy wiedzę Mateusza „Kikisa” Szkudlarka, Damiana „Nervariena” Ziaji i Mikołaja „Silv4na” Sinackiego. Było tak dobrze, że na koniec polał się szampan…

WYWIAD Z CYKLU TYCH NIESPODZIEWANYCH – ROZMOWA Z TONYM PARKEREM

World Cup w Rainbow Six Siege to wydarzenia, na które czekamy z zapartym tchem. Kilka tygodni temu z ambasadorem prestiżowych zmagań sygnowanych przez Ubisoft porozmawiał Kamil Kowala. Tony Parker opowiedział nam między innymi o swoich esportowych przygodach oraz roli, jaką odgrywa w całym przedsięwzięciu.

PREMIERA VALORANT TALK! 

Gdy wspólnie z Dominikiem „Nero” Dąbrowskim i Tomaszem „Magvayerem” Filipiukiem rozmawialiśmy o starcie VALORANT TALK, obawialiśmy się jednej podstawowej rzeczy – że nie będzie komu tego oglądać. Głęboko wierzyliśmy jednak w to (i wierzymy nadal), że tworzony przez nas program pomoże rozwinąć się polskiemu community VALORANTA. W premierowej odsłonie cyklu gościliśmy Mikołaja „Mickebwoya” Chojnackiego.

MICHU O ENVY, FLASHPOINT, KUBENIE I PÓŁROCZNEJ PRZERWIE OD GRY 

Wywiady z MICHEM to zawsze ogromna przyjemność. Były reprezentant Virtus.pro stroni od unikania odpowiedzi i wyciąga na światło dzienne wiele arcyciekawych faktów. Z graczem Envy rozmawialiśmy przed startego drugiego sezonu FLASHPOINT.

NAJLEPSZY QUIZ W HISTORII? INNOCENT vs. SZPERO vs. MHL 

Z uwagi na różne kwestie prywatne quiz na pewien czas został odstawiony do piwnicy, ale powrót po kilku miesiącach przerwy był niezwykle udany. Starcie Pawła „innocenta” Mocka, Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i Miłosza „mhLa” Knasiaka było najchętniej oglądanym przez was filmem na naszym kanale w 2020 roku.

NEEX MÓWI, JAK JEST – VALORANT TALK #5

Każdy z siedmiu odcinków VALORANT TALK był wyjątkowy, ale ten z udziałem Sebastiana „NEEXA” Treli miał w sobie to coś. Snajper Entropiq bez owijania w bawełnę rozliczał wszystko i wszystkich, włącznie ze swoim zespołem. Jedno jest pewne – jak Seba skończy już karierę zawodniczą, to ekspert telewizyjny będzie z niego zacny.

ŚWIĄTECZNA EDYCJA QUIZU Z MORGENEM, JEDQREM I MINISEM!

Ostatnim materiałem video w tym roku na naszym kanale była świąteczna edycja esportowego quizu, w której zmierzyli się Grzegorz „jedqr” Jędras, Jacek „MINISE” Jeziak i Maciej „Morgen” Żuchowski. Był wąs Dosi, było kolędowanie z Morgenem i było kilka naprawdę trudnych pytań.

Co czeka nas w 2021 roku? Nie ukrywamy, że chcielibyśmy jeszcze bardziej rozwinąć sekcję YouTube’ową i dostarczyć wam przedniego contentu, więc już teraz zachęcamy do subskrypcji naszego kanału!

Fot. Pixabay

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze