Najbardziej wyczekiwany powrót stulecia – ESPORTÓWKA

02.07.2021, 01:34:37

Jeśli śledzicie esportowe zakamarki Twittera, to z pewnością znacie jegomościa. No, chyba że portalem zainteresowaliście się stosunkowo niedawno – wtedy macie prawo nie znać internetowej legendy. Don Haci wrócił po ponad dwóch miesiącach głuchej ciszy.

Tak to robi iHG

Kto czytając to zanucił pewną piosenkę, powinien poważnie zastanowić się nad sensem życia. W tym gronie jesteśmy też my – niestety. Ale co właściwie robi to iHG? No jak to co? Lody! Teraz każdy będzie mógł powiedzieć, że zjada Illuminar na śniadanie. Choć na pierwszy posiłek dnia polecamy coś innego, na przykład jajecznicę.

To się nazywa winstreak

Trzynaście zwycięstw z rzędu? To musi być Gambit. No i rzeczywiście jest. Najlepsza ekipa świata w każdym kolejnym spotkaniu udowadnia swoją wielkość. Kiedy ta wspaniała passa się skończy?

Fot. HLTV

Witaj, MICHU

MICHU i spółka zostali przywitani miłymi liścikami od organizatorów IEM Cologne. To klasyczna praktyka przy okazji wydarzeń LAN-owych, jednak tych nie mieliśmy tak dawno, że nawet taka pierdoła wywołuje uśmiech na twarzy.

A skoro o IEM Cologne mowa…

Coraz więcej zawodników skarży się na problematyczne, pierwsze dni pobytu. Chociażby blameF jest bowiem skazany na kwarantannę. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że zawodnicy… nie mogą otwierać okien. To się nazywa komora.

On wrócił

Ponad dwa miesiące bez błyskotliwych przemyśleń, które z zamiłowaniem serwował nam Don Haci? Zdecydowanie za długo. Dlatego dobrze, że to już koniec czekania. Klikajcie, obserwujcie. Bo warto, dajemy słowo.

Tagi:
DonHaci ESPORTÓWKA
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze