Nadchodzi showmatch byłych graczy polskiego Virtus.pro? – ESPORTÓWKA

18.02.2021, 23:40:29

Coś, co jeszcze jakiś czas temu wydawało się niesamowicie odległe, dziś może faktycznie się wydarzyć. Showmatch z udziałem byłych zawodników polskiego Virtus.pro wydaje się możliwy bardziej, niż kiedykolwiek. Cała załoga potwierdziła już chęć swojego udziału w takim wydarzeniu. Ale Panowie, bez pośpiechu, poczekajmy na LAN-a. Zbijecie żółwika ten kolejny raz.

Pamiątka dla Olofa

Choć kariery jeszcze nie kończy, wszyscy zdają sobie sprawę, że ten dzień jest nieunikniony. Kariera olofmeistera zbliża się ku końcowi, a tym samym nadchodzi czas wszelkich podsumowań jego kariery. Pierwszą pamiątkę szwedzkiemu geniuszowi podarował ESL. Cóż, ten gość czarował, jak nikt inny.

NiKo śmiertelnie zabawny, a może śmiertelnie poważny?

G2 Esports po hitowym transferze NiKo gra co najmniej przeciętnie – to fakt niepodważalny. Gdzie leży problem kiepskiej gry międzynarodowej ekipy? Do odpowiedzi dotarł gwiazdor z Bośni. Ta była bliżej, nikt ktokolwiek mógł podejrzewać.

Nadchodzi showmatch wszechczasów?

Swoją chęć rozegrania takiego pojedynku potwierdzili już chyba wszyscy członkowie byłego składu Virtus.pro, więc na co czekać? No jak to na co? Na LAN-a! Takie internetowe spotkanie i tak pozostawiłoby spory niedosyt. Jak już się jednać, to na całego, prawda?

Zaginiony przedmiot Jankosa w kosmosie

Ponoć jest ich o wiele więcej.

Fot. DreamHack / Adela Sznadjer

Tagi:
Jankos NEO NiKo olofmeister pashaBiceps Snax TaZ Virtual Grand Prix Virtus.pro
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze