Nadchodzi rewolucyjna aktualizacja w CS:GO? – ESPORTÓWKA

31.07.2021, 00:01:59

Leżysz sobie spokojnie na łóżku, przeglądasz story kont, które obserwujesz, aż tu nagle… Dziwne, wręcz niepokojące informacje ukazały się na profilu CS:GO. O tym i o innych nowinkach z esportowego świata w waszym ukochanym formacie – ESPORTÓWCE.

Szósty zawodnik Anonymo

Klamka zapadła, wszystko zostało oficjalnie potwierdzone, jednak kto jest tą zagadkową postacią? Rąbka tajemnicy uchylił Mateusz “Sówek” Kowalczyk, jednak odpowiedzi na jego wpis znów wprowadziły nas w stan wątpliwości.

Wpis, który kiepsko się zestarzał

Naprawdę kiepsko…

Prawdziwa, przyjacielska porada

JW zmagał się z problemem z grą w VALORANTA. Z odsieczą przybył więc jego wieloletni przyjaciel i kompan z gry we Fnatic – flusha. Szwed odpowiedział krótko, zwięźle, ale przede wszystkim skutecznie.

Avahir, to nawet nie jest on

Robić cosplay Avahira bez krawata pod szyją, to jakby przebierać się za Królika Bugsa zapominając o wystających jedynkach.

Orzełki rzucają lepsze flashe od Globali

No i jak tam przeklęci Globale? Wreszcie mamy wymówkę, że orzeł przyświeca naszej randze od tak wielu miesięcy. My po prostu jesteśmy miłośnikami gry taktycznej.

Fot. leetify

Nadchodzi rewolucyjna aktualizacja?!

Upuszczanie granatów na ziemie zbindowane pod przyciskiem, wyobrażacie to sobie? Bronicie w spokoju strefy detonacji, a tu nagle dziesięć granatów oślepiających ląduje na waszej twarzy i wykreśla was z rozgrywki na dobre 20 sekund. To na razie tylko domysły, jednak story opublikowane przez oficjalny profil sugeruje, że tak wkrótce może wyglądać przyszłość naszej ukochanej strzelanki. I szczerze mówiąc sami nie wiemy, co o tym myśleć…

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze