Nadchodzi oficjalna premiera Valoranta i nowa zawartość gry
Newsy
VALORANT

Nadchodzi oficjalna premiera Valoranta i nowa zawartość gry

21.05.2020, 17:47:21

Oficjalna premiera Valoranta nastąpi 2 czerwca 2020 roku w większości regionów świata. Przedstawiciele Riot Games ogłosili, że w związku z tym beta testy produkcji zakończą się 28 maja.

Koniec beta testów związany jest z wyłączeniem serwerów na pięć dni. W tym czasie zespół odpowiedzialny za Valoranta przygotowywać będzie się na globalną premierę, aktualizując grę, a także czyszcząc założone dotychczas konta.

Oznacza to, że nowi użytkownicy rozpoczną przygodę z darmowym tytułem twórców League of Legends z takim samym dorobkiem, co szczęściarze testujący strzelankę od tygodni. Osoby, które dokonały zakupów w grze podczas bety mogą liczyć jednak na specjalne rabaty.

Naszym celem było jak najszybsze udostępnienie Valoranta w jak największej liczbie regionów, dlatego jesteśmy podekscytowani, że nastąpi to już 2 czerwcastwierdziła Anna Donlon, producentka wykonawcza Valoranta w Riot Games. — Nasz zespół jest gotowy, by wspierać społeczność Valoranta przez całe dekady. To zaledwie początek naszej wspólnej podróży.

Wraz z premierą zespół odpowiedzialny za grę udostępni nową zawartość. Mowa o m.in. kolejnym trybie gry, dodatkowym agencie, a także nieprezentowanej w przeszłości mapie. Uruchomione zostaną również nowe serwery mające poprawić jakoś rozgrywki. Co ciekawe, te zostaną uruchomione nie tylko w Atlancie, Dallas, Londynie i Madrycie, ale również w Warszawie.

Fot. Riot Games