Na szali mistrzostwo kraju. Czas na fazę pucharowę ESL MP

Na szali mistrzostwo kraju. Czas na fazę pucharowę ESL MP

07.05.2021, 14:09:57

Krótko czekaliśmy na powrót krajowych mistrzostw. Dopiero co zakończyła się faza zasadnicza, którą zdominowali reprezentanci Anonymo Esports, a już startuje kolejna. Tu w formacie pucharowym zmierzy osiem najlepszych zespołów w kraju. Na angaż ligowej czołówki będziemy jednak musieli trochę poczekać.

Miłośnicy remisów

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej ESL MP x-kom AGO miało już okazję sprawdzić siłę przedstawicieli Pompa Teamu. Nie był to najłatwiejszy dwumecz, a przebieg starć najlepiej odda ich wynik – podwójny remis. To między innymi dzięki tak heroicznej postawie w ostatnim spotkaniu zawodnicy Pompy zagwarantowali sobie byt w pucharowej fazie.

O kolejne triumfy nie będzie jednak łatwo. Dziś już oficjalnie ze składem pożegnał się Bartek “bnox” Niebisz, który po krótkim okresie testów uzupełnił skład innej rodzimej formacji – MAD DOG’S PACT. Pompa bez Niebisza radziła sobie jednak już wcześniej, zatem niewykluczone, że także dziś napsuje krwi Jastrzębiom.

Wiślacy kontra czarny ko…gut

W normalnych warunkach reprezentantów Teamu ESCA Gaming nazwalibyśmy czarnym koniem zawodów, jednak słynny Kogut będzie się ich trzymać już zawsze. W teorii dzisiejsza seria nie powinna zaskoczyć. Wisła All in! Games Kraków posiada wszystkie argumenty, jednak coś nam podpowiada, że nie będzie to wcale jednostronne spotkanie.

Harmonogram ESL MP na dziś:

  • 17:00 – x-kom AGO vs Pompa Team
  • 20:00 – Wisła All in! Games Kraków vs Team ESCA Gaming

Przegrani dzisiejszych pojedynków pożegnają się z finałami ESL MP, natomiast zwycięzcy już jutro staną oko w oko w kolejnym pojedynku o przetrwanie. Wszystkie mecze krajowych mistrzostw możecie oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska w tym miejscu.

Fot. Wisła All in! Games Kraków / Jeremi Śpiewak

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze