Na linii frontu został jeden żołnierz. Cinkrof rusza po finał EU Masters

Na linii frontu został jeden żołnierz. Cinkrof rusza po finał EU Masters

01.05.2021, 00:05:05

Nie jest to najbardziej udane EU Masters w wykonaniu polskich drużyn, wszak wszystkie biało-czerwone formacje pożegnały się już z turniejem. Wciąż możemy jednak liczyć na sukces Polaka, bowiem Jakub “Cinkrof” Rokicki już dziś stanie przed szansą na awans do wielkiego finału całej imprezy.

Oj nie zginęła Panie Rokicki i głęboko wierzymy, że dziś w okolicach godziny 18:30 – bo liczymy na szybkie i przyjemne 2:0 – będziemy mogli powiedzieć to samo. Teoria jest tylko teorią, jednak wydaje się, że tylko kataklizm mógłby odebrać Karmine Corp awans do wielkiego finału wiosennej edycji EU Masters.

I nie, nie chcemy w tym miejscu w żaden sposób dyskredytować UCAM Esports Club – dzisiejszego przeciwnika drużyny naszego rodaka. Dobrze jednak wiemy, na co stać obie te ekipy i zarówno na papierze, jak i w samej grze Karmine Corp bije rywala na głowę. Nie chcemy jednak zapeszać, dlatego pozwólmy, aby to gracze rozstrzygnęli ten spór. Kto okaże się lepszy – mistrzowie Francji czy mistrzowie Hiszpanii?

Tuż po meczu Cinkrofa i spółki wystartuje drugie półfinałowe starcie. W nim na Summoner’s Rifcie zmierzą się reprezentanci BT Excl oraz mousesports. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że w czołowej czwórce tegorocznego EU Masters znalazła się sama czołówka. Widzimy tu bowiem trzech mistrzów lig regionalnych i jednego wicemistrza, który jednak triumfował w sezonie zasadniczym. I smutek ogarnia nas tylko, gdy pomyślimy, że w tym mistrzowskim gronie nie znalazło się miejsce dla czempiona rodzimej Ultraligi.

Zwycięzcy dzisiejszych półfinałów nie będą mieli wiele czasu na namysły. Już jutro odbędzie się bowiem wielki finał European Masters. To co – profilówki w dłoń i wszyscy na Cinkrofa? Trochę mrozi, bo podobna akcja była już rok temu, ale czego się nie robi dla Polski, prawda?

Harmonogram na dziś:

  • 16:30 – UCAM Esports Club vs Karmine Corp
  • 19:30 – BT Excel vs mousesports

Wszystkie mecze EU Masters możecie oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games, między innymi w tym miejscu.

Fot. fb.com/Cinkrof/

Tagi:
Carmine Corp Cinkrof EU Masters
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze