mouz siódmym graczem HONORIS! Karolewski znów łączy siły z TaZem

mouz siódmym graczem HONORIS! Karolewski znów łączy siły z TaZem

02.07.2021, 12:36:23

HONORIS nie przestaje rozbudowywać składu. Szeregi organizacji Wiktora “TaZa” Wojtasa i Filipa “NEO” Kubskiego zasilił Mikołaj “mouz” Karolewski – do niedawna reprezentujący Pompa Team.

Karolewski w maju rozpoczął okres próbny w Pompa Teamu, aby na początku czerwca zasilić drużynę. Choć w tym czasie zdążył osiągnąć wicemistrzostwo ESPORT NOW Cup, a jeszcze dwa dni temu rywalizował w kwalifikacjach do Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej, jego przygoda z żółto-czarnymi w ekspresowym tempie dobiegła końca.

– Obserwowałem od początku to, co razem budują TaZ i NEO. Zdaję sobie doskonale sprawę z trudności i wyzwań, jakie towarzyszą takim projektom. Tym bardziej jestem pod wrażeniem determinacji, którą pokazują zarówno na serwerze, jak i poza nim. To jeden z najważniejszych aspektów dla mnie. Dołączam do drużyny, która stawia sobie niezmiennie wysokie cele. Niewątpliwie wiąże się to ze sporą presją, ale znam to uczucie doskonale, zatem jestem gotowy współtworzyć z chłopakami kolejny rozdział w historii HONORIS komentuje Mikołaj ‘mouz’ Karolewski.

Mouz do HONORIS trafił zresztą z Sebastianem “fr3ndem” Kuśmierzem, który podobnie do mouza reprezentował do niedawna barwy Pompa Teamu. Dzięki dwóm transferom HONORIS może pochwalić się dziś siedmioosobowym składem. 

Koncepcja to mimo wszystko nietypowa. Trudno wyobrazić sobie w polskim zespole aż dwóch rotujących zawodników. Możemy spodziewać się więc albo szalonego eksperymentu, albo nadchodzących zmian kadrowych. O szczegółach funkcjonowania sekcji Counter-Strike: Global Offensive włodarze HONORIS informować będą jednak w najbliższym czasie.

fr3nd nowym graczem HONORIS!

– Znamy się z Mikołajem od wielu lat. Czas, gdy graliśmy razem wspominam bardzo dobrze, dlatego gdy wyraził on zainteresowanie dołączeniem do HONORIS, nie potrzebowałem oglądać jego dem, by wyrobić sobie opinię. Doskonale wiem, jaki styl gry ma mouz i jakie są jego mocne strony, które bardzo przydadzą się nam w naszej grze. Dodatkowo jego wszechstronność i opanowanie są atutami nie do przecenienia. Mając na koncie grę pod wielką presją w prestiżowych turniejach międzynarodowych, mouz na pewno wniesie w szeregi HONORIS kolejne doświadczenie, z którego skorzysta cały zespół – mówi Wiktor ‘TaZ’ Wojtas.

Mouz ponownie łączy więc siły z Wiktorem “TaZem” Wojtasem. To z nim u boku rywalizował m.in. w barwach Teamu Kinguin, devils.one czy Aristocracy, dominując polską scenę, a także osiągając niezłe wyniki na scenie międzynarodowej. Zwycięstwo DreamHacka Open w Montrealu, ZOTAC Cup Masters w Mediolanie, awanse do ESL Pro League czy szereg innych sukcesów są tego najlepszym dowodem.

– Mouz to swoisty pomost pokoleniowy w HONORIS i ma to ogromne znaczenie dla dobrego funkcjonowania zespołu jako jedności. Chcemy wygrywać wszystko, co się da, z zespołem, w którym wszystkie role są optymalnie zaplanowane i dopasowane do indywidualnych charakterów i predyspozycji. Potrzebujemy czasu, by tę konstrukcję przebudować, ale DNA HONORIS pozostaje nietknięte – my zawsze będziemy łączyć doświadczenie z nieokiełznanym żywiołem młodości – dopowiada Filip ‘NEO’ Kubski.

Skład HONORIS:

  • Filip “NEO” Kubski
  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Kacper “Grucha” Gruszeczka
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Łukasz “azizz” Kałkowski
  • Mikołaj “mouz” Karolewski
  • Sebastian “fr3nd” Kuśmierz
  • Szymon “Nodsury” Kościelniak (analityk)

Data oficjalnego debiutu fr3nda i mouza w barwach HONORIS wciąż nie jest znana. Zespół pracuje aktualnie nad kalendarzem rozgrywek, a także planuje nadchodzące obozy szkoleniowe. Konkrety zostaną podane w niedalekiej przyszłości.

Fot. Maciej Kołek / Games Clash Masters

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze