mouz oficjalnie dołącza do Pompy

07.06.2021, 13:16:34

Stało się to, czego wszyscy się spodziewaliśmy. Mikołaj “mouz” Karolewski po okresie testowym oficjalnie wstąpił w szeregi Pompa Teamu. Drużyna tym samym pozyskała gigantyczne wzmocnienie – nie tylko pod względem umiejętności, ale przede wszystkim doświadczenia.

– Armio, pora przedstawić Wam naszego nowego zawodnika! Mikołaj 'mouz' Karolewski, bo właśnie o nim mowa, od jakiegoś czasu przebywał już u nas na testach. Grał… a zresztą gdzie on w sumie nie grał G2, IHG, Arcy i jeszcze długo można by wymieniać! Kumplu, witamy w zespole i czekamy na masę pięknych headzików i clutchów czytamy w oficjalnym komunikacie Pompa Teamu na Facebooku.

Karolewski rozpoczął poszukiwania nowego domu po tym, jak Illuminar Gaming rozstał się ze swoją dywizją CS:GO. Co prawda drużyna w swoim ostatnim tańcu dowiozła organizacji mistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej, jednak losy wspólnej przyszłości rozstrzygnęły się dużo wcześniej.

Wcześniej też mouz rozpoczął poszukiwania nowego zatrudnienia, a na “testach” w Pompa Teamie obserwowaliśmy go już niemal trzy tygodnie temu. Słowo testy bierzemy w cudzysłów, bowiem ciężko stwierdzić, na jakich warunkach skład mniej doświadczonych graczy sprawdzał CS-owego wygę. A może to mouz testował, czy zaaklimatyzuje się w Pompie? 

Tego się już nie dowiemy, niemniej co jest pewne, to fakt, że Karolewski od wczoraj jest oficjalnym członkiem słynnej na cały internet “Armii”. Jak angaż tak doświadczonego zawodnika przełoży się na wyniki drużyny, która aspiruje do włączenia się do krajowej czołówki? Pompa pukała do drzwi najlepszych formacji w kraju nawet bez niego, zatem teraz oczekujemy fajerwerków.

Obecnie skład Pompa Teamu wygląda następująco:

  • Denis „Grashog” Hristov
  • Sebastian „fr3nd’ Kuśmierz
  • Mikołaj „Miki” Szemraj
  • Mikołaj „mouz” Karolewski

Fot. DreamHack / Adela Sznajder

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze