mouz NXT zatrzymane. siuhy, szejn i spółka z pierwszą porażką w lidze akademii

mouz NXT zatrzymane. siuhy, szejn i spółka z pierwszą porażką w lidze akademii

21.07.2021, 10:05:24

Zaczęło się od cennego triumfu, jednak ostatecznie nie doświadczyliśmy zwycięskiej passy mouz NXT w WePlay Academy League Season 1. Zespół Huberta “szejna” Światłego i Kamila “siuhego” Szkaradka przegrał swój pierwszy mecz. 

Przygoda mouz NXT z nowym produktem jakim jest liga akademii rozpoczęła się wyśmienicie. Zespół dwóch Polaków nie dość, że dał na serwerze wspaniałe, niezapomniane widowisko, to w dodatku opuścił serwer zwycięskim krokiem.

Tak dobrze nie było jednak w starciu numer dwa, które odbyło się wczoraj. mouz NXT stanęło oko w oko z jedyną akademią spoza Starego Kontynentu. Swoich młokosów do boju wystawiła bowiem FURIA. Ci zwyciężyli w pierwszym spotkaniu i klasę pokazali także w drugim podejściu.

Pojedynek na Inferno od samego początku trzymał widzów w napięciu. Pierwsza część gry przebiegła pod znakiem wiecznej równowagi i ciągłych wymian ciosów. Tu nie było mowy o kilku triumfach z rzędu, tu każdy odpowiadał na zagrywkę rywala czymś jeszcze bardziej szalonym i wyszukanym. 

W drugiej części gry brazylijska paczka zaczęła jednak odjeżdżać rywalom. mouz NXT przy wyniku 9:15 podjęło jeszcze próbę ambitnego powrotu, jednak skończyło się na zaledwie trzech punktach, które w ostatecznym rozrachunku nie przyniosły drużynie niczego dobrego.

mouz NXT 12:16 FURIA Academy (Inferno)

Dziś przed dwójką Polaków kolejny dzień z ligą akademii i prawdopodobnie jedno z najcięższych wyzwań – pojedynek z BIG Academy. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 18:00, a transmisję znajdziecie w tym miejscu.

Fot. Izako Boars

Tagi:
mouz NXT siuhy szejn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze