mouz NXT zagra na LAN-ie! siuhy i szejn spróbują obronić tytuł mistrzowski ligi akademii

mouz NXT zagra na LAN-ie! siuhy i szejn spróbują obronić tytuł mistrzowski ligi akademii

06.10.2021, 09:47:37

Reprezentanci mouz NXT po raz kolejny udowodnili, że w gronie młodego pokolenia graczy Counter-Strike’a nie mają sobie równych. Tym razem ekipa Huberta “szejna” Światłego i Kamila “siuhego” Szkaradka pokonała Fnatic Rising. To zwycięstwo zapewniło drużynie awans na LAN-owe finały WePlay Academy League.

Genialny siuhy na Inferno

Dlaczego mouz NXT tak gładko przeszło przez wybór pomarańczowo-czarnych – Inferno? Jednym z powodów była fantastyczna gra siuhego, który zakończył zmagania na samym szczycie tabeli. Polak wyłączył z gry aż trzech zawodników drużyny przeciwnej. A to wystarczyło, aby jego drużyna sięgnęła po pewne zwycięstwo na pierwszej mapie.

Nieco więcej emocji przyniosły zmagania na mapie wybranej przez mouz NXT. Ekipa dwójki biało-czerwonych postawiła na Nuke’a, jednak Fnatic Rising najwyraźniej było przygotowane na taki obrót spraw. Pojedynek od samego początku aż do ostatnich rund trzymał w napięciu publikę, ale też samych zawodników.

W pewnym momencie wydawało się nawet. że to Fnatic Rising zdoła nadgonić wynik i wyrówna stan serii. Pomarańczowo-czarni prowadzili bowiem wynikiem 14:12 i to w momencie, w którym dość znacząco naruszyli ekonomię przeciwników.

mouz NXT zdołało jednak przełamać rywali i nie następnie nie oddało rundy aż do zakończenia spotkania. Skład Polaków ostatecznie triumfował 2:0, dzięki czemu zdobył też kwalifikację na LAN-owe finały WePlay Academy League Season 2, które odbędą się za nieco ponad miesiąc.

mouz NXT 2:0 Fnatic Rising (16:8 Inferno, 16:14 Nuke)

Fot. WePlay Esports

Tagi:
mouz NXT siuhy szejn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze