mouz NXT niszczy rywali z Pinnacle Fall Series. siuhy i szejn z szansą na łatwe play-offy

mouz NXT niszczy rywali z Pinnacle Fall Series. siuhy i szejn z szansą na łatwe play-offy

13.10.2021, 09:43:38

Dwa spotkania, dwa pewne triumfy i jak na razie czyste konto w Pinnacle Fall Series 2. mouz NXT naprawdę imponuje dyspozycją, a Hubert “szejn” Światły i Kamil “siuhy” Szkaradek często są kluczowymi postaciami zespołu. Dziś drużyna stanie przed szansą uzyskania awansu do fazy pucharowej turnieju.

mouz NXT poza zasięgiem rywali

W pierwszym pojedynku turnieju ekipa dwójki Polaków stanęła w szranki z Nemigą – 38. zespołem światowego rankingu. Mogłoby się więc wydawać, że takie zestawienie przyniesie wiele emocji i na pewno trzy mapy. Tymczasem tylko jedna z dwóch, które mieliśmy przyjemność oglądać, należała do wyrównanych. Podczas drugiego ze starć mouz NXT wręcz zdemolowało przeciwnika i w pewnym stylu zameldowało się w górnej części rozstawień systemu szwajcarskiego.

Drugimi rywalami szejna i siuhego byli Duńczycy reprezentujący szyld AaB. To właśnie w tym spotkaniu pierwsze skrzypce w mouz NXT grał biało-czerwony duet. Co prawda rywal nie był tak wymagający, jak ten z dnia poprzedniego, ale to wcale nie rzuca gorszego światła na występ Polaków. Kolejne szybkie 2:0 padło łupem akademii Myszek i już tylko jeden mecz dzielił ekipę od awansu do fazy pucharowej.

Ten odbędzie się już dzisiaj. mouz NXT podejmie HAVU, które w ostatnim czasie znów zaczyna rosnąć w siłę. Może nie jest to forma, jak ta z czasów, kiedy Finowie okupowali drugą dziesiątkę rankingu HLTV, jednak nasi rodacy i tak muszę mieć się na baczności. Co prawda nawet w przypadku porażki szanse na awans będą jeszcze dwie, ale tę rywalizację lepiej oglądać już z góry.

12:00 – mouz NXT vs HAVU (transmisja)

Na triumfatora Pinaccle Fall Series 2 czeka aż 40 tysięcy dolarów i co najważniejsze – slot na LAN Sweet LAN 2022. Wszyscy, poza zwycięzcami, opuszczą rozgrywki z pustymi rękami.

Fot. Izako Boars

Tagi:
mouz NXT siuhy szejn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze