mouz NXT nie potrafi przegrać. siuhy i Szejn kontynuują genialną passę zwycięstw

mouz NXT nie potrafi przegrać. siuhy i Szejn kontynuują genialną passę zwycięstw

14.10.2021, 16:14:45

Świetna passa mouz NXT w październiku trwa w najlepsze. Po dwóch tygodniach rywalizacji w obecnym miesiącu, piątka dowodzona przez Kamila „siuhego” Szkaradka nie tylko nie przegrała jeszcze serii, ale nawet ani jeden mapy. Najnowszym osiągnięciem akademii mousesports jest awans do playoffów Pinnacle Fall Series2. Międzynarodowy kolektyw w fazie zasadniczej uporał się z HAVU, AaB oraz Nemigą.

Gdy wiele akademii topowych organizacji CS:GO jest raczej przyjemnym dodatkiem, aniżeli rzeczywiście maszynką do śrubowania świetnych wyników, młodzi gniewni z mousesports robią nieustanny wywóz. Hubert „Szejn” Światły i Kamil „siuhy” Szkaradek po raz kolejny udowadniają światu, że ich ekipa może być naprawdę niebezpiecznym graczem w internetowych cupach. Mało kto spodziewał się raczej, że młode „Myszki” zaliczą tak grube wejście w Pinnacle Fall Series 2.

Już zwycięstwo 2:0 z Nemigą budziło uznanie. Białoruski kolektyw był wszak zawsze niewygodnym rywalem, chociażby dla polskich zespołów. Na dokładkę przyszedł także triumf 2:0 przeciwko AaB i choć Duńczycy może nie byli rzeczywiście najbardziej wymagającym rywalem, to zniszczenie HAVU bez straty mapy musi już robić wrażenie. Mówimy w końcu o ekipie, która jeszcze niedawno zajmowała czternaste miejsce w światowym rankingu.

Gdy do wyników w Pinnacle Fall Series 2 dodamy wyniki z WePlay Academy League wyjdzie nam czarno na białym, że bilans mouz NXT w październiku prezentuje się w następujący sposób:

  • Pięć serii BO3
  • Pięć zwycięstw
  • Zero przegranych map

Od zakończenia LAN-owych finałów pierwszego sezonu WePlay Academy League akademia mousesports przegrała zresztą tylko jedno starcie. I to z nie byle kim, bo głównym rosterem brazylijskiej FURII podczas Malta Vibes Knockout Series. Warto też podkreślić, że nie była to jednostronna batalia, bo piątka dowodzona przez siuhego urwało mapę de_inferno i postawiło ambitny opór na Nuke’u.

mouz NXT triumfujące w Pinnacle Fall Series 2 i zgarniające przepustkę na LAN Sweet LAN 2022? My to kupujemy, my w to wierzymy.

Fot. WePlay Esports

Tagi:
mouz NXT Pinnacle Fall Series siuhy szejn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze