mouz NXT na szlaku po kolejny triumf w drugim sezonie ligi akademii

mouz NXT na szlaku po kolejny triumf w drugim sezonie ligi akademii

01.10.2021, 10:47:58

Hubert “szejn” Światły i Kamil “siuhy” Szkaradek staną dziś przed idealną okazją na zgarnięcie drugiego triumfu w kolejnym sezonie WePlay Academy League. Ich mouz NXT podejmie bowiem VP.Prodigy, które w takim zestawieniu nie będzie faworytem.

Sezon rozpoczęty od pewnego triumfu

mouz NXT zdążyło już zadebiutować w drugim sezonie WePlay Academy League. Drużyna dwóch polskich strzelców w meczu inauguracyjnym nie miała większych problemów z pokonaniem FURIA Academy. Jedyny uczestnik ligi z Ameryki był najsłabszym elementem poprzedniej odsłony zmagań i wiele wskazuje, że i w tym przypadku będzie podobnie.

Jak we wspomnianym starciu wypadli Polacy? Cóż, szejn i siuhy być może i zamykali stawkę, jednak czy w przypadku deklasacji ma to jakiekolwiek znaczenie? Obaj Panowie zakończyli spotkanie z pozytywnymi statystykami i przede wszystkim zwycięstwem na koncie całej formacji. A przecież do tego dąży cały skład.

VP.Prodigy zaskoczyło raz, ale czy stać ich na drugą niespodziankę?

Przedwczoraj Fnatic Rising niespodziewanie przegrało swój premierowy mecz WePlay Academy League Season 2. Ich katami okazali się Rosjanie z VP.Prodigy. W dzisiejszym starciu młode niedźwiadki będą zepchnięci do pozycji Goliata jeszcze głębiej.

A to wszystko za sprawą znakomitej dyspozycji mouz NXT, które rozpycha się łokciami nie tylko pośród organizacyjnych akademii, ale też głównych składów. Nie widzimy dziś więc innego scenariusza niż pewny triumf i awans mouz NXT. Plany na piątek chyba wszystkim dobrze znane?

19:30 – mouz NXT vs VP.Prodigy

Wszystkie mecze WePlay Academy League Season 2 możecie oglądać na oficjalnym kanale organizatora w tym miejscu.

Fot. Izako Boars

Tagi:
mouz NXT siuhy szejn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze