mouz NXT dwa mecze od mistrzostwa WePlay Academy League

28.08.2021, 09:41:27

Wczoraj zadebiutowali na LAN-ie i to w jakim stylu. mouz NXT rozpoczęło swoją przygodę z finałami WePlay Academy League Season 1 w wymarzonym stylu. Ekipa Huberta “szejna” Światłego i Kamila “siuhego” Szkaradka w pewnym stylu pokonała akademię BIG. Dziś w meczu o wielki finał zmierzą się z młokosami reprezentującymi barwy NIP.

Debiut jak marzenie

Wczoraj trudno było przyczepić się do któregokolwiek z aspektów gry mouz NXT. Ekipa dwójki Polaków stanęła oko w oko z jedną z nielicznych formacji, które w rundzie zasadniczej potrafiły ich pokonać. Tym razem jednak banowanie map nie przeniosło nas na Nuke’a. A BIG Academy na pozostałych terytoriach nie miało najwyraźniej najmniejszych szans.

Pojedynek rozpoczął się na Duscie2, gdzie dość obiecujący start zaliczyła niemiecka strona bitwy. Nasi zachodni sąsiedzi prowadzili nawet wynikiem 8:4, a w drugiej połowie mieli w garści rezultat 10:8. W tamtym momencie skończyły się jednak pomysły na grę w defensywie, a mouz NXT bezlitośnie wykorzystywało każdy błąd oponentów. Efekt? 16:10 na korzyść akademii “Myszek”.

Druga część gry również rozpoczęła się od mocnego akcentu BIG Academy i niemiecka ekipa ponownie po udanym starcie błyskawicznie straciła prowadzenie i nigdy go nie odzyskała. mouz NXT pokazało w swojej grze dojrzałość i bez większych problemów weszło do małego finału WePlay Academy League Season 1. Dziś drużyna szejna i siuhego w walce o ten właściwy finał podejmie Young Ninjas, które wczoraj zdemolowało Fnatic Rising.

Harmonogram na dziś:

  • 15:00 – BIG Academy vs Fnatic Rising
  • 18:00 – mouz NXT vs Young Ninjas

Wszystkie mecze tego wyjątkowego wydarzenia LAN-owego obejrzycie na oficjalnym kanale organizatora, który znajdziecie w tym miejscu.

Tagi:
mouz NXT siuhy szejn WePlay Academy League
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze