Głos społeczności wysłuchany – Morgen skomentuje Majora!

Głos społeczności wysłuchany – Morgen skomentuje Majora!

30.10.2021, 13:30:33

Fantasyexpo wsłuchuje się w głos fanów Counter-Strike’a i spełnia ich życzenie. Maciej “Morgen” Żuchowski pojawi się w gronie komentatorów polskiej transmisji PGL Major Stockholm 2021! 

Po ogłoszeniu grona komentatorskiego polskiej transmisji PGL Major Stockholm 2021 fani CS:GO z Polski jasno dali do zrozumienia, że chętnie usłyszeliby jeszcze jednego castera – komentatora ESL Polska, Macieja “Morgena” Żuchowskiego. Fantasyexpo, organizator polskiej transmisji z Majora, wyciąga rękę do polskiej społeczności i spełnia to życzenie. 

Maciej “Morgen” Żuchowski pojawi się na transmisji podczas dwóch finałowych dni PGL Major Stockholm 2021:

 – 6 listopada zastąpi Piotra “Izaka” Skowyrskiego w roli komentatora w jednym meczu półfinałowym, natomiast Piotrek zasiądzie na analyst-desku, 

– 7 listopada wystąpi w roli analityka u boku Kuby “KubiKa” Kubiaka oraz Radka “Mad1” Florkowskiego 

To nie koniec ogłoszeń – w trakcie meczów półfinałowych swoją specjalistyczną wiedzą podzieli się również Maciej “Luz” Bugaj, były profesjonalny zawodnik CS:GO, obecnie szkoleniowiec formacji Ungentium. 

Za polską transmisję odpowiada agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021. Jej partnerami zostali – Samsung Odyssey, KFC, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok oraz Grześki. Polska transmisja jest jedną z ośmiu przygotowywanych przez Fantasyexpo, wszak firma jako strategiczny partner biznesowo – marketingowy  PGL, nabyła prawa do relacji na terenie Polski, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Estonii, Bułgarii oraz Rumunii.

Fot. Fantasyexpo

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze