Morgen znów uratował Święta – ESPORTÓWKA

25.12.2020, 09:06:22

Wszyscy łapali się już za głowę, jednak Morgen znów zainaugorował Święta. Z tej okazji mantuu składa nam wszystkim życzenia (po polsku!), a pracownicy ESL się… pokłócili? Wszystko jednak zakończyło się szczęśliwie, tak jak z pensją ZywOo. Oby podobny los spotkał nowy błąd w CS:GO, który musi zostać naprawiony w trybie natychmiastowym. Nie ma, że Święta. Zapraszamy na Bożonarodzeniową ESPORTÓWKĘ!

Morgen znów pokrzyżował plany Grincha

Wczoraj w powietrzu dało się już wyczuć lekkie poddenerwowanie, wokół wybrzmiewało zgrzytanie zębów, jednak wtedy pojawił się on – cały bez spodni. Morgen podtrzymał świąteczną tradycję i opublikował swoje zdjęcie przy choince, a my wszyscy mogliśmy ze spokojem zasiąść do stołów. Kolejny już raz.

mantuu mówi po polsku

A wy coś tam krzyczeliście, że on nie Polak… Założymy się, że wczoraj przy Wigilii opychał się pierogami i innymi klasykami z polskich stołów. A wam wszystkim Pan Mateusz “mantuu” Wilczewski życzy Wesołych Świąt!

Opowieść wigilijna, której potrzebowaliśmy

Wzruszająca, pełna zwrotów akcji, emocji i cudownych chwil. To nie jakaś przeciętna komedia romantyczna, której aktualnie w kinie i tak nie obejrzycie. To prawdziwy cud XXI-wiecznej kinematografii. To produkcja, prz której zapłaczą miliony. Sami musicie zobaczyć, co z okazji świąt przygotowało ESL wraz ze swoimi pracownikami.

ZywOo chciał zarabiać dwa tysiące dolarów

I to nie we francuskim McDonaldzie, a w Vitality. Oczywiście taka stawka padła z ust Herbauta, gdy ten dołączał do organizacji znad Sekwany, jednak i tak pokazuje to tylko, jak skromny jest ten chłopak. Osoba, z którą negocjował, od razu zaznaczyła, że nie może mu tyle zapłacić. Byłaby zbyt wielka różnica między nim, a pozostałymi członkami zespołu.

Dziś jest wart każdych pieniędzy.

Ogromny problem z pignowaniem w CS:GO

Co aktualizacja, to błąd, który kompletnie wywraca rozgrywkę. O co rozchodzi się tym razem? O to nieszczęsne pingowanie w CS:GO, którego tak bardzo chcieliśmy, a które wyrządza nam teraz mnóstwo krzywdy. W jaki sposób? Sami zobaczcie w tym miejscu. My tylko zachęcimy was mówiąc, że to kolejna odmiana wallhacka.

Pechowa Wigilia innocenta

– Jechałem sobie po prezent od ziomeczka do paczkomatu. W prezencie dostałem cios od innego kierowcy jak przepuszczałem pieszych na pasach. Nie miałem papierów, więc poprosiłem tate o przysługę. Przyjechał, spisaliśmy oświadczenie i tym razem on dostał cios od innego gościa, który próbował spalić jana i odjechać. Wigilijna stłuczka w stłuczce – napisał innocent.

Stłuczkowa incepcja.

Fot. Prywatne Archiwum Świątecznych Outfitów Macieja „Morgena” Żuchowskiego

Tagi:
bug CS:GO ESL mantuu Morgen ZywOo
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze