morelz oficjalnie w Tarczyński Protein Team

01.06.2021, 19:36:38

Tarczyński Protein Team oficjalnie potwierdził zakontraktowanie nowego gracza. Zespół uzupełni testowany od kilku tygodni Piotr “morelz” Taterka.

O tym, że morelz może dołączyć do Tarczyński Protein Teamu wiedzieliśmy od kilku tygodni. W połowie maja organizacja poinformowała kibiców, że były gracz Illuminar Gaming czy Wisły All in! Games Kraków przechodzi właśnie okres testowy. Taterka w kadrze zastąpić miał Karola “REVaxD” Zielińskiego.

Transfer czekał jednak na oficjalne potwierdzenie. Sam morelz kończył zresztą sezon Polskiej Ligi Esportowej, do którego przystąpił w barwach Illuminar Gaming. Ostatecznie – już po odejściu od iHG – wraz z ekipą wzniósł zresztą mistrzowski puchar, zgarniając drugi tytuł mistrza PLE w swojej karierze.

Ostatnie lata w mojej karierze nie były zbyt kolorowe. Zatraciłem kompletnie to, co najważniejsze – radość z gry. Każde mistrzostwa, ligi czy po prostu oficjalne mecze MUSIAŁEM wygrywać, musiałem grać jak najlepiej się da – inaczej była lipa i załamanie –  komentuje Taterka w oficjalnym oświadczeniu.

– Dopiero od niedawna zacząłem na nowo bawić się grą, zrozumiałem, jak bardzo ważne jest to, że cokolwiek nie zrobimy, musimy podchodzić do tego z czystą głową i nie nakładać na siebie niepotrzebnej presji. A najważniejsze to bawić się tym i czerpać z tego jak najwięcej przyjemności – dodaje.

Do niedawna morelz reprezentował barwy Illuminar Gaming. Wcześniej związany był z Wisłą All in! Games Kraków, hiszpańską organizacją Wizards Esports Club, Virtus.pro, tomorrow.gg czy PRIDE. Od lat nie znika więc z grona kilkudziesięciu najbardziej rozchwytywanych zawodników w kraju.

Przed Tarczyński Protein Teamem niemałe wyzwanie. Organizacja czeka właśnie na rywala w półfinale Dywizji Profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej. Na horyzoncie widnieje więc możliwość zdobycia pierwszego poważnego osiągnięcia w historii zespołu.

Aktualny skład Tarczyński Protein Team:

  • Jakub “g1elek” Geliński
  • Piotr “nawrot” Nawrock
  • Kacper “Killkapi” Wierzewski
  • Jakub “Vanq” Brzezik
  • Piotr „morelz” Taterka
  • Jakub “Inwood” Salwa (trener)

Chwilę przed morelzem drużynę ogłosił inny mistrz PLE – Dominik „GruBy” Świderski. Polak zasilił międzynarodowy skład cowana Gaming.

GruBy w niemieckiej organizacji. Polak w barwach cowana Gaming!

A morelz to całkiem niezły talizman, jeśli chodzi o wygrywanie rozgrywek spod szyldu PLE.

Fot. Tarczyński Protein Team

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze