morelz i phr zadebiutują w Team Finest

15.07.2021, 13:09:36

Świadkami ciekawego spotkania będziemy dziś podczas zamkniętych kwalifikacji European Development Championship. Z odświeżonym składem Tarczyński Protein Team zmierzy się Team Finest, w którym zagra między innymi były gracz TPT – Piotr „morelz” Taterka oraz Tomasz „phr” Wójcik. 

O ile w mediach społecznościowych na próżno szukać jakichkolwiek informacji o zmianach czy transferach dotyczących TPT czy Team Finest, o tyle już dziś zostaną rozegrane mecze w kwalifikacjach EDC, w których obie ekipy zagrają w zupełnie innym kształcie niż jeszcze kilkanaście dni temu.

Team Finest potwierdziło jakiś czas temu zakontraktowanie Guya „anarkeza” Trachtmana, jednak oficjalnie w formacji znajduje się tylko dwóch graczy. Tymczasem już dziś na serwerze pod banderą Finest zagra Piotr „morelz” Taterka, Tomasz „phr” Wójcik oraz Martin „mar” Kuyumdjiev.

W szeregach TPT zobaczymy z kolei zespół, który jeszcze w ubiegły weekend występował w Superpucharze PLE jako M1 EDEN. Jedyną zmianą będzie obecność Dominika „Fanatyka” Barkieta w miejscu Michała „mchk” Bartosiak

Mecz pomiędzy TPT oraz Team Finest został zaplanowany na godzinę 13:00. Transmisja ze spotkania będzie dostępna w tym miejscu.

Fot. Łukasz Twardowski

Tagi:
EDC morelz phr Tarczyński Protein Team Team Finest
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze