mono zastąpi EXUSA w Izako Boars

09.01.2021, 10:08:01

O ile zaledwie kilka godzin temu informowaliśmy o pierwszym zimowym nabytku Izako Boars, o tyle wszystkie gwiazdy na niebie wskazują na to, że przed przystąpieniem do rywalizacji w 2021 roku w szeregach rodzimego kolektywu dojdzie do jeszcze jednej roszady. Według informacji eweszlo.pl z formacją dowodzoną przez Mateusza „TOAO” Zawistowskiego pożegna się Konrad „EXUS” Jeńczeń, którego miejsce zajmie Michał „mono” Gabszewicz. 

Na początku 2021 roku organizacja Piotra „izaka” Skowyrskiego pożegnała Piotra „avisa” Świerzynę, a priorytetem na rynku transferowym miało być pozyskanie snajpera z prawdziwego zdarzenia. Do formacji początkowo przymierzany był między innymi Kuba „Markoś” Markowski, który ostatecznie obrał inny kierunek.

Już wczorajszego popołudnia na łamach naszego portalu informowaliśmy o tym, że miejsce avisa w składzie Izako Boars zajmie najprawdopodobniej Daniel „STOMP” Płomiński, który po rozpadzie miksowej ekipy o nazwie Vallhala rozpoczął negocjacje ze swoim byłym pracodawcą. Wówczas wydawało się jednak, że pozostała część zespołu pozostanie niezmienna.

W międzyczasie dotarły również do nas informacje o testach, które Kamil „siuhy” Szkaradek odbył w ekipy Wisły All in! Games Kraków. Utalentowany zawodnik zdecydował się jednak rywalizować w trykocie Izako Boars również w kolejnym sezonie, a dużą rolę przy podjęciu tej decyzji miał odegrać transfer STOMPA.

Sytuacja w obozie Izako Boars okazała się jednak bardziej dynamiczna, niż można było początkowo podejrzewać. Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, z zespołem pożegna się również Konrad „EXUS” Jeńczeń, a w jego buty wejdzie były reprezentant Illuminar Gaming – Michał „mono” Gabszewicz.

Sam mono pozostawał poza aktywną grą od kwietnia ubiegłego roku, kiedy to został przesunięty na ławkę rezerwowych w IHG. W kolejnych miesiącach doświadczony 25-latek występował między innymi w PLMIX, wraz z którym zaliczył nawet nieszczególnie udany epizod w ESL Mistrzostwach Polski. 30 listopada Gabszewicz zaczął ponownie rywalizować u boku Oskara „oskarisha” Stenborowskiego i wspomnianego już wcześniej STOMPA w miksowej Vallhali, jednak po przenosinach byłego kapitana x-kom AGO do tureckiej organizacji MNA projekt został porzucony.

Duet, który w 2019 roku triumfował w zimowej edycji ESL Mistrzostw Polski oraz zgarnął trofeum Games Clash Masters powinien zostać oficjalnie zaprezentowany przez Izako Boars w przeciągu kilku najbliższych dni.

Nowy skład Izako Boars będzie się prezentować w następujący sposób: 

  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Kamil „siuhy” Szkaradek
  • Hubert „Szejn” Światły
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Bartosz „Hyper” Wolny (trener)

Fot. Games Clash Masters / Michał Konkol

Tagi:
avis EXUS Izako Boars mono stomp
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze