MOLSI z kolejnym triumfem w barwach LDN UTD. Polak mistrzem LVP Rising Series #4

MOLSI z kolejnym triumfem w barwach LDN UTD. Polak mistrzem LVP Rising Series #4

23.10.2021, 11:30:04

Ostatnie miesiące kariery Michała „MOLSIEGO” Łąckiego z pewnością nie należały do najłatwiejszych. O ile wydawało się, że Polak znalazł dla siebie idealny dom w Vodafone Giants, o tyle pożegnanie z zespołem zwiastowało kolejny trudny moment w Valorantowej przygodzie doświadczonego zawodnika. Wszystko wskazuje jednak na to, że o wszystkich tych przykrościach można powoli zapomnieć, a wszystko za sprawą tego, że w LDN UTD rodzimy gracz święci kolejne sukcesy. 

Zaledwie dziesięć dni temu, MOLSI mógł się cieszyć z pierwszego triumfu w nowych barwach. Reprezentant litewskiego LDN UTD wspólnie ze swoimi kolegami w pięknym stylu przeorał turniej Meta Open Valorant, w finale którego rzucił na kolana Natus Vincere. Prędko stało się jasne, że piątka występująca pod czujnym okiem włoskiego szkoleniowca Tommaso „joYnta” Gavioliego, ma ogromny potencjał i może rzucić wyzwanie najlepszym formacjom z Europy.

LDN UTD udowodniło to zresztą wczorajszego wieczoru. MOLSI i spółka w playoffach LVP Rising Series najpierw uporali się z WATEr, w którym występowali Piotr „YouBreak” Chodoła oraz Wojciech „Stix” Chamielec, by w kolejnym etapie wyrzucić za burtę Crypto Esports. W ostatecznej potyczce 3:0 ograli z kolei TENSTAR, domykając tym samym kolejny turniej, w którym w fazie pucharowej nie stracili nawet jednej mapy.

Formacja MOLSIEGO w ostatnim czasie była również o krok od zakwalifikowania się na Red Bull Home Ground. W finale kwalifikacji litewsko-polski kolektyw uznał jednak wyższość odświeżonego Ninjas in Pyjamas. Następnym wyzwaniem Łąckiego i spółki będą za to finały LVP Rising Series. LDN UTD znalazło się na nich w grupie A u boku takich formacji jak Vodafone Giants, Acend oraz UCAM Esports Club. Zmagania te wystartują już 25 października.

Fot. Entropiq

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze