MOLSI opuścił Team Finest

MOLSI opuścił Team Finest

14.04.2021, 14:30:54

Po nieco ponad dwóch miesiącach zakończona została przygoda Michała „MOLSIEGO” Łąckiego w izraelskiej organizacji Team Finest. Jeden z najlepszych polskich zawodników na scenie Valoranta zdecydował się opuścić organizację i rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy. 

MOLSI dołączył do Team Finest w lutym 2020 roku. W organizacji rodem z Izraela zastąpił on Shona „ShonP” Trikishe, który zdecydował się spróbować swoich sił w europejskim miksie o nazwie HONK, w którym występował między innymi z Mikołajem „Mickebwoyem” Chojnackim. Dwa tygodnie później nowy dom Polaka zasilił także francuski zawodnik Alexandre „xms” Forté, który jednak krótko później przeniósł się do Alliance.

W miejsce zawodnika znad Sekwany formacja MOLSIEGO wypożyczyła z Ballisty Kamila „baddyG” Graniczke, jednak angaż drugiego Polaka nie pozwolił drużynie wzbić się na wyższy poziom. W drugich kwalifikacjach VCT Masters podopieczni Petera „Spina” Bradforda przegrywali kolejno z Rix.GG oraz Vodafone Giants.

Wspomniany wcześniej Spin pożegnał się z formacją tego samego dnia co MOLSI. O ile na ten moment nie zobaczyliśmy żadnego oświadczenia w sprawie Graniczki, to możemy być praktycznie pewni, że drugi z Polaków również poszuka dla siebie angażu w jednej z europejskich organizacji i nie będzie dłużej współpracować z graczami z Izraela.

Aktualny skład Team Finest prezentuje się w następujący sposób: 

  • Ben „RECIDENT” Battash
  • Gilad „ALIVE” Hakim
  • Daniel „ponkt” Punkt

Fot. Entropiq

Tagi:
baddyG molsi Spin Team Finest VCT
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze