MOLSI oficjalnie w międzynarodowym składzie Giants!

MOLSI oficjalnie w międzynarodowym składzie Giants!

15.05.2021, 21:28:37

Michał “MOLSI” Łącki dołączył do międzynarodowego składu Vodafone Giants. Potwierdziły się więc informacje krążące od pewnego czasu za kulisami valorantowej sceny.

Miesiąc trwała samotna tułaczka MOLSIEGO. Łącki w połowie kwietnia oficjalnie opuścił bowiem Team Fines. W izraelskiej organizacji spędził zaledwie dwa miesiące, wygrywając przy tym rozgrywki VERSUS LEGENDS. Nie zdołał wprowadzić jednak ekipy do grona najlepszych w Europie. Los kadry przypieczętował nieudany rajd po awans na VALORANT Champions Tour 2021.

Transfer Polaka do Giants Gaming stał się możliwy dzięki kadrowym przetasowaniom w organizacji. Daniil “pipsoN” Meshcheryakov postanowił bowiem odsunąć się od gry w wyjściowej kadrze, aby wspomóc kolegów z pozycji trenera. Jak mówi – zrobił to całkowicie świadomie.

Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny za otrzymaną szansę. Wygrajmy razem coś wielkiegonapisał MOLSI na Twitterze.

Chcemy stabilnie utrzymywać się w najlepszej piątce europejskich drużyn. Podejrzewam, że już w przyszłym miesiącu wygramy rozgrywki LVP Rising Series. W drugiej połowie roku odbędą się z kolei VCT Masters oraz VCT Champions. Chcemy być częścią tych zmagań – kontynuował w oficjalnym oświadczeniu.

Skład Giants Gaming:

  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Johan „Meddo” Renbjörk Lundborg
  • Ričardas „Boo” Lukaševičius
  • Aaro „hoody” Peltokangas
  • Adolfo „Fit1nho” Gallego
  • Daniil „pipsoN” Meshcheryakov – trener

Międzynarodowy zespół MOLSI tworzyć będzie ze Szwedem, Litwinem, Hiszpanem oraz Finem. Biorąc pod uwagę to, że trener ekipy pochodzi z Rosji, otrzymujemy narodowościową mieszkankę wybuchową.

MOLSI: W grudniu otrzymałem oferty od Vitality i Ninjas in Pyjamas, ale uwierzyłem w Entropiq

Po opuszczeniu sceny Counter-Strike: Global Offensive Łącki nie reprezentował wyłącznie Teamu Fines. Swoją opowieść w środowisku Valoranta zaczął pisać w barwach czeskiego klubu Entropiq razem z m.in. Sebastianem „NEEXem” Trelą, Patrykiem „starxo” Kopczyńskim czy Michałem „RETO” Silskim. Angaż w Giants Gaming jest więc naturalną kontynuacją podboju europejskiej sceny.

Fot. Entropiq

Tagi:
Giants Gaming molsi
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze