MOLSI na ławce rezerwowych Giants Gaming

MOLSI na ławce rezerwowych Giants Gaming

05.07.2021, 19:35:12

Michał „MOLSI” Łącki za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformował o przesunięciu jego osoby na ławkę rezerwowych hiszpańskiej organizacji Giants Gaming. Doświadczony Polak tym samym rozpoczął poszukiwania nowego pracodawcy. 

MOLSI pod banderą Giants Gaming występował zaledwie dwa miesiące. 24-latek został zakontraktowany przez hiszpańską markę krótko po rozstaniu z Team Finest i choć początkowo wydawało się, że zastąpienie w pozycji prowadzącego Daniila „PipsoNa” Meshcheryakova może się okazać strzałem w dziesiątkę, to ostatecznie zabrakło odpowiednich rezultatów.

Giants Gaming dowodzone przez MOLSIEGO poległo z Acend w półfinale LVP Rising Series, a z kwalifikacji VCT Challengers zostało wyrzucone przez Rix.GG. I choć niewiele wskazywało na roszady kadrowe, gdyż styl zespołu wyglądał całkiem nieźle, to ostatecznie organizacja podjęła decyzję o wymianie dwóch graczy.

Oprócz MOLSIEGO roster Giants Gaming opuścił także były zawodnik nolepnki oraz Orgless – Ričardas „Boo” Lukaševičius. Dla Litwina było to zakończenie siedmiomiesięcznej przygody pod banderą hiszpańskiego kolektywu.

Na ten moment skład Giants Gaming prezentuje się w następujący sposób: 

  • Johan „Meddo” Renbjörk Lundborg
  • Aaro „hoody” Peltokangas
  • Adolfo „Fit1nho” Gallego
  • Daniil „pipsoN” Meshcheryakov (trener)

Fot. Entropiq

Tagi:
Giants Gaming molsi
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze