MOLSI w izraelskiej organizacji! Polak dołączył do Teamu Finest

MOLSI w izraelskiej organizacji! Polak dołączył do Teamu Finest

04.02.2021, 12:57:23

Michał “MOLSI” Łącki zasilił szeregi izraelskiego Teamu Finest. W barwach egzotycznej organizacji będzie kontynuować więc przygodę na scenie VALORANT.

MOLSI pozostawał bez zespołu od początku roku. Styczeń rozpoczął się bowiem informacją o zamknięciu składu VALORANT w czeskiej organizacji Entropiq. Na lodzie wylądowało wówczas aż czterech Polaków. Nowej ścieżki szukać musieli nie tylko MOLSI, ale również Sebastian „NEEX” Trela, Patryk „starxo” Kopczyński i Michał „RETO” Silski. 

Rozgoryczenie podkręcał fakt, że MOLSI jeszcze w grudniu miał otrzymać propozycje od wielkich marek pokroju Teamu Vitality i Ninjas in Pyjamas. Uwierzył jednak w przyszłość Entropiq, po czym… został na lodzie.

Mimo wszystko Łącki nie pozostawał długo bez wsparcia organizacji. Polak poinformował bowiem, że już oficjalnie zasilił skład międzynarodowej drużyny. Kadrę tworzyć będzie z czterema Izraelczykami oraz Brytyjczykiem. Była to zresztą kwestia czasu. Wraz z MOLSIM drużyna zdołała bowiem wygrać turniej VERSUS Legends, a także wzięła udział w zamkniętych kwalifikacjach do Red Bull Home Ground.

Czym kierowałem się w wyborze drużyny? Bardzo chciałem grać Sovą, gdyż uważam, że na tej postaci czuje się najbardziej komfortowo. Jednak oprócz tego już od pierwszego wspólnego dnia z chłopakami bardzo spodobała mi się atmosfera, jak i podejście graczy wraz z organizacją. Podczas grania pierwszych officiali na TeamSpeaku mieliśmy wsparcie trenera, jak i psychologa, co bardzo mi się spodobało. Mam nadzieje, że z moją pomocą uda nam się wbić do TOP5!zakomunikował oficjalnie MOLSI.

Skład Teamu Finest:

  • Michał “MOLSI” Łącki
  • Ben “RECIDENT” Battash
  • Gilad “ALIVE” Hakim
  • Daniel “ponkt” Punkt
  • Jack “kpiz” Pragnell
  • Peter “Spin” Bradford

Nie tylko MOLSI znalazł już pocieszenie po Entropiq. W ubiegłą niedzielę pisaliśmy przecież, że Patryk „starxo” Kopczyński zasilił szeregi austriackiej organizacji Raise Your Edge Gaming.

Team Finest to izraelska organizacja założona w 2019 roku. W dla lata marka zdołała zdobyć uznanie lokalnej społeczności i stać się jednym z najważniejszych przedstawicieli sceny. Oprócz zespołu VALORANT barwy klubu reprezentują zespoły Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite i FIFA.

Fot. Entropiq
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze