Mogli grać razem w Envy, zagrają w turnieju 2 vs. 2. MICHU i dycha ostatnią parą imprezy od Good Game League

19.01.2021, 15:18:07

Znamy pełną obsadę turnieju 2 vs. 2 organizowanego przez Good Game League. Ostatnią parą gwiazd, które zameldują się na serwerach, by rywalizować w nieco mniej popularnym formacie, będzie duet stworzony przez Pawła „dyche” Dychę oraz Michała „MICHA” Müllera.

Do inauguracji zmagań w formacie 2 vs. 2 pozostało już kilka ostatnich dni, a organizatorzy odsłonili nam kolejne karty dotyczące zmagań. O ile o udziale Michała „MICHA” Müllera wiedzieliśmy już od dawna, o tyle dopiero teraz poznaliśmy partnera byłego reprezentanta Envy. W zmaganiach u boku 24-latka będziemy mogli oglądać Pawła „dyche” Dychę, który według doniesień fińskich dziennikarzy zostanie niebawem reprezentantem ENCE.

Warto również przypomnieć, że wcześniej organizatorzy zmagań, które odbędą się w ostatnich dwóch dniach stycznia, przedstawili poprzednie pary. Na placu boju zobaczymy między innymi duet Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego i Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, Grzgorza „SZPERO” Dziamałka i Patryka „ponczka” Witesa czy Pawła „innocenta” Mocka oraz Kacpra „Kylara” Walukiewicza.

Duet stworzony przez MICHA i dyche będzie ciekawy sam w sobie, a dodatkowym smaczkiem jest dzisiejszy wpis Jakuba „kubena” Gurczyńskiego, który zasugerował, że obaj panowie mogli rywalizować razem pod banderą Envy. Wiele wskazuje na to, że ewentualny transfer byłego gracza Sprout spalił na panewce przez decyzję włodarzy amerykańskiej organizacji, którzy zawiesili całą sekcję CS:GO i przesunęli roster na ławkę rezerwowych.

Pary turnieju 2 vs. 2 od Good Game League prezentują się w następujący sposób: 

  • F1KU & Furlan
  • innocent & Kylar
  • SZPERO & ponczek
  • NEO & reiko
  • MICHU & dycha
  • Snax & pashaBiceps

Fot. Team Envy / DreamHack / Stephanie ”Vexanie” Lindgren

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze