Modlitwy zostały wysłuchane. Operacja Broken Fang już na serwerach CS:GO!

03.12.2020, 23:12:18

Chciałoby się rzec – no w końcu! Na serwery CS:GO właśnie zawitała świeżutka operacja, o wdzięcznej nazwie Broken Fang! W nowym rozszerzeniu znajdziecie między innymi nową skrzynkę, system picków i banów map, trackera statystyk czy też zestawy misji, a co za tym idzie – nagród. 

Modlitwy zostały wysłuchane. Choć wydawało się, że przed świętami VALVE zaserwuje nam co najwyżej sweterki na kurczakach, to ostatecznie mamy powody do radości, bo do CS:GO wjechała naprawdę atrakcyjna aktualizacja, która w końcu urozmaici rozgrywkę.

Pierwszą solidną nowością wprowadzoną przez operację będą picki i bany podczas gry matchmakingów. Rozwiązanie świetnie znane z platformy FACEIT będzie od dziś dostępne dla wszystkich graczy posiadających przepustkę Broken Fang. Dodatkowo w grze będzie dostępny tracker statystyk, który pozwoli wam na nieustanne monitorowanie swoich postępów i progresu indywidualnego.

Jak to w przypadku każdej operacji nie zabraknie tego, co tygryski lubią najbardziej. Wraz z launchem Broken Fang co tydzień dostępne będą misje w różnych trybach gry, których wykonanie zagwarantuje wam gwiazdki, które później będziecie mogli spożytkować na nagrody. Tym razem to wy zdecydujecie zresztą o tym, jakie przedmioty otrzymacie. Nowe skórki do agentów? Nowa skrzynka? Kosmetyczne wykończenia z trzech nowych kolekcji lub naklejki i spraye? Przebierajcie do woli.

Dodatkowo do gry wjeżdża tryb „Retake”, na którym jak sama nazwa wskazuje, będziecie mogli sprawdzić się podczas odbijania stref detonacji. Na serwerach pojawiły się również zupełnie nowe mapy – Frostbite, Apollo, Engage oraz Guard.

Pełną listę nowości wprowadzonych w operacji Broken Fang znajdziecie w tym miejscu.

Fot. counter-strike.net

Tagi:
CS:GO Operacja
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze