Młoda siada na ławce w Izako Boars Ladies

29.05.2021, 15:00:15

Powiedzmy sobie szczerze – zmiany w składzie Izako Boars Ladies się nie spodziewaliśmy. Zawodniczki grały bowiem w niezmienionym składzie od roku, a na początku stycznia przedłużyły swoje kontrakty z organizacją. Przejście Michaliny “Młodej” Chudzińskiej na ławkę rezerwowych jest jednak podyktowane napiętym grafikiem, który dokuczał jej już od kilku miesięcy.

– Michalina “Młoda” Chudzińska przechodzi na ławkę w Izako Boars Ladies. Decyzja została podjęta przez Michalinę w związku z obroną pracy inżynierskiej oraz chęcią rozwoju indywidualnego. Dziękujemy za cudowne ostatnie miesiące czytamy na oficjalnym Twitterze Izako Boars.

Przejście Młodej na ławkę rezerwowych Izako Boars Ladies nie ma żadnego ukrytego przekazu. Michalina najzwyczajniej w świecie nie była w stanie pogodzić profesjonalnej gry i treningów z przygotowaniami do obrony tytułu inżyniera. Przejście na ławkę nie oznacza jednak końca esportowej przygody, a zapewne mały przystanek, na co wskazują słowa samej zainteresowanej.

– Pewien świetny okres w mojej karierze się zakończył. Życzcie mi powodzenia w obronie tytułu inżyniera, a także w przyszłości esportowej. Do zobaczenia skomentowała swoją decyzję Chudzińska.

Izako Boars nie musi jednak wyruszać na łowy, aby znaleźć wzmocnienie swojej żeńskiej dywizji. Już teraz wiemy, że ekipę wesprze Julia “JuLKaa” Marek, która na początku tego roku rozstała się z Arcane Wave. W tej sytuacji skład Izako Boars Ladies będzie wyglądać następująco:

  • Aleksandar “Olczix” Pawlak
  • Hania “Haniaa” Pudlis
  • Angelika “Angelka” Kozłowska
  • Kamila “firingirl” Kopij
  • Julia “JuLKaa” Marek – stand-in
  • Michalina “Młoda” Chudzińska – ławka rezerwowych

Fot. Izako Boars

Tagi:
Izako Boars Ladies JuLKaa Młoda
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze