Mickebwoy w nowej drużynie

Mickebwoy w nowej drużynie

29.01.2021, 12:00:12

Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki znalazł dla siebie nowy zespół. Polak, którego w przeszłości mogliśmy oglądać pod banderą MJAOMODE oraz THOSE GUYS, od wczoraj występuje oficjalnie w formacji HONK. Oprócz zawodnika znad Wisły w kolektywie znalazły się takie nazwiska jak Aurimas „Dreamas” Zablockis, Shon „ShonP” Trikisha czy Nikita „trexx” Cherednichenko.

Ostatnie tygodnie były dla Mickebwoya sporym rollercoasterem. Po rozpadzie MJAOMODE wiele wskazywało na to, że jednej z najbardziej perspektywicznych polskich graczy wyląduje w hiszpańskiej organizacji Movistar Riders, jednak transfer spalił na panewce z uwagi na wątpliwe warunki kontraktów, o których więcej zdradził Michał „MOLSI” Łącki w ostatnim odcinku VALORANT TALK.

W nowym składzie Mickebwoy będzie występować z Aurimasem „Dreamasem” Zablockisem i Tomasem „Destrianem” Linikasem, z którymi był przymierzany do wspomnianego wcześniej składu Movistar Riders. Wyjściową piątkę HONK uzupełni z kolei Shon „ShonP” Trikisha, który w ostatnim czasie występował w Team Finest, a także Nikita „trexx” Cherednichenko, którego oglądaliśmy do niedawna w barwach Singularity.

Co ciekawe, w roli szkoleniowca HONK zobaczymy Salaha „Salaha” Barakata, który w 2020 roku przez dwa miesiące pełnił funkcję trenera w FaZe Clanie. Menadżerem formacji został z kolei Milan „Milan” de Meij.

Nowa formacja Mickebwoya zadebiutuje już w najbliższą niedzielę.

Tagi:
Destrian Dreamas HONK Mickebwoy SALAH ShonP trexx
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze